Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski

Czy to Twoja firma?

Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski praca

Częstochowa

Jesteśmy Centrum Fizjoterapii Domed, prowadzonym z pasją przez Dawida Poziomskiego, zlokalizowanym w sercu Częstochowy. Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu i ciągłym dążeniu do doskonałości w dziedzinie rehabilitacji. Od lat jesteśmy wiernym towarzyszem naszych pacjentów na ich drodze do zdrowia i pełnej sprawności.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby i wyzwania, z jakimi przychodzą do nas nasi pacjenci. Od masażu relaksacyjnego i terapeutycznego, przez kompleksowe ćwiczenia rehabilitacyjne, po specjalistyczne zabiegi z zakresu rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, możemy zaoferować ćwiczenia dostosowane do potrzeb osób starszych, co jest wyrazem naszej troski o pacjentów w każdym wieku.

Z dumą podkreślamy, że nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdego dnia gwarantują wysoki poziom obsługi. Nasze kompetencje są fundamentem zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci, a my dbamy o to, by z każdym dniem być godnymi tego zaufania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata, oferujemy możliwość E-Rejestracji, co znacznie ułatwia dostęp do naszych usług. Rozumiemy, że czas jest cenny, dlatego pragniemy, aby każdy mógł łatwo i szybko umówić się na wizytę w naszym centrum.

Nasza obecność na rynku przez wiele lat pozwoliła nam zrozumieć i dostosować się do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych pacjentów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich życia, pomagając im wrócić do pełni zdrowia.

W Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski, każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego dobro i komfort są dla nas najważniejsze. Zapraszamy Cię do doświadczenia naszej opieki i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem pokonamy drogę do Twojego zdrowia i samopoczucia.

Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski

Siedziba główna

Oddział Bytom

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Łódź
  6. Zabrze
  7. Bytom
  8. Częstochowa
  9. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Fizjoterapii DOMED Dawid Poziomski - oferty archiwalne

  • ZATRUDNIĘ FIZJOTERAPEUTĘ

    • Śląskie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 11 000-14 000 zł / mies.
    • Fizjoterapeuta

      Miejsce pracy: Bytom

      Poszukujemy fizjoterapeutów do pracy w warunkach domowych. Jest to samodzielne stanowisko pracy w Bytomiu.

      Zakres obowiązków

      • realizacja cyklu terapeutycznego,

      • prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.

      Wymagania

      • wykształcenie min. licencjackie (mile widziane magisterskie z 3 letnim stażem),

      • doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym (lub praktyki),

      • prawo wykonywania zawodu (wpis do KIF).

      Oferujemy

      • atrakcyjne zarobki adekwatne od ilości wykonanej pracy,

      • pracę w młodym i ambitnym zespole,

      • stałość zatrudnienia na umowę o świadczenie usług (własna działalność gospodarcza) lub umowa - zlecenie,

      • sprzęt do wykonywania fizykoterapii,

      • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój placówce,

      • stanowisko pracy gotowe od dnia podpisania umowy.

Pracodawcy w Częstochowie