Czy to Twoja firma?

MAXER PPHU praca

Radom

Od ponad dwudziestu pięciu lat PPHU Maxer, zlokalizowany w sercu mazowieckiego Radomia, jest synonimem rzetelności i innowacyjności w branży hydraulicznej. Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku i od tego czasu nieustannie budujemy naszą markę, zdobywając zaufanie klientów i solidną pozycję na polskim rynku instalacyjnym.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi projektowe i wykonawcze dotyczące instalacji i sieci c.o., c.c.w., wodociągowo-kanalizacyjnych, gazowych, a także węzłów cieplnych i kotłowni, są zawsze na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na tworzenie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu maksymalne zadowolenie klienta, co jest naszym głównym celem. To właśnie ta filozofia kieruje każdym naszym działaniem. Wierzymy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem, a zaufanie, które w nas pokładają, jest najlepszym dowodem na wartość naszej pracy.

Nasze zaplecze personalno-techniczne to fundament, na którym opieramy naszą działalność. Choć nie możemy pochwalić się liczbą naszych pracowników, to ich doświadczenie i zaangażowanie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

W PPHU Maxer łączymy tradycję z nowoczesnością, nieustannie poszukując nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych usług. Razem możemy więcej!

MAXER PPHU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Radom
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MAXER PPHU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAXER PPHU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAXER PPHU

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MAXER PPHU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MAXER PPHU - oferty archiwalne

  • Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych

    MAXER PPHU
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - montaż instalacji sanitarnych (Głównie wewnętrzne instalacje Wod-Kan i C.O)

      Wymagania

      -doświadczenia w zawodzie hydraulik

      -chęć do pracy

      -punktualność

      -zaangażowanie w powierzone zadania.

      Oferujemy

      - Umowę o pracę

      - Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

      - Ciekawą pracę

    MAXER PPHU
    • Radom

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Radomiu