Dr Materac

Czy to Twoja firma?

Dr Materac praca

Mielec

Witaj w świecie Dr Materac, gdzie komfort snu jest naszą pasją i misją. Z siedzibą w malowniczym Głogowie Małopolskim, jesteśmy dumnym liderem w branży wyposażenia sypialni, oferując naszym klientom nie tylko materace, ale również łóżka, meble i akcesoria – wszystko, co niezbędne do stworzenia idealnej przestrzeni do odpoczynku.

Nasza historia, choć nieopowiedziana w danych, jest zapisana w każdym szczegółu naszych produktów i usług. Jesteśmy siecią showroomów działającą na zasadzie multibrandu, co oznacza, że w naszych salonach znajdziesz szeroki wybór produktów od różnych producentów – wszystko po to, abyś mógł znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Specjalistyczna wiedza, którą posiadamy, jest fundamentem naszej działalności. Zespół Dr Materac to eksperci, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł cieszyć się zdrowym i komfortowym snem. Nasze 100% podejście do klienta oznacza, że jesteś dla nas najważniejszy – każde zapytanie, każda potrzeba jest przez nas traktowana priorytetowo.

Partnerstwo i współpraca na zasadach WIN – WIN to wartości, które kierują nami w każdym aspekcie działalności. Wspieramy naszych franczyzobiorców na każdym kroku – od otwarcia salonu, przez aranżację przestrzeni, po wsparcie marketingowe i szkoleniowe. Wspólnie tworzymy sieć sukcesu, gdzie każdy zyskuje.

Nasze produkty to synonim jakości. W ofercie znajdziesz zarówno dobrej jakości produkty, jak i te z segmentu premium, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które podnoszą standardy wypoczynku.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wielobrandowy asortyment, ale również pełne wsparcie dla naszych partnerów. Rozumiemy wyzwania rynku i jesteśmy gotowi sprostać im razem z Tobą.

Zapraszamy do świata Dr Materac, gdzie każda noc przynosi regenerację, a każdy dzień zaczyna się od doskonałego wypoczynku. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy zmienić Twoje sny w rzeczywistość.

Dr Materac najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna franczyza / własny biznes

Oferty pracy Dr Materac

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dr Materac

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Sprzedawca/ Doradca Klienta

    Merkury Market
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Consultant Metalworking Industry

    Alfleth Engineering
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Katowice
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    INVELO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Toruń
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa Dr Materac

Siedziba główna

Dr Materac poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Dr Materac
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Gdańsk
  5. Rzeszów
  6. Krosno
  7. Pruszków
  8. Mielec
  9. Bochnia
  10. Tarnów

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Dr Materac - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta w Dr Materac

    Dr Materac
    • Mielec
    • pełny etat
    • Zapraszamy Cię do naszego Zespołu na stanowisku:

      Doradcy Klienta w Dr Materac (Mielec, Wolności 40)

      Zapraszamy do Naszego Zespołu w Dr Materac ;-)

      Odwiedź naszą stronę i konto na Facebook - jeżeli czujesz klimat - APLIKUJ

      Zakres obowiązków

      Twoje główne zadania w Salonie Dr Materac:

      • Obsługa Klienta według naszego standardu - doradzamy naszym Klientom na najwyższym poziomie
      • Dbanie o wygląd salonu i ekspozycję produktów - to jest dla nas ważne
      • Koordynowanie zamówień i dostaw - chcemy aby nasi Klienci jak najszybciej dobrze spali ;-)
      • Przygotowanie i realizacja transportu do Klienta wymarzonych łóżek i materacy (mile widziane prawo jazdy kat. B ale nie jest to warunek konieczny)
      • Obsługa klientów internetowych

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

      Oferujemy

      • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych - wyszkolimy i pokażemy
      • Możliwość rozwoju i awansu - 100% awansów w firmie to rekrutacje wewnętrzne
      • Realne i motywujące systemy premiowe - zawsze kopiemy do tej samej bramki

Pracodawcy w Mielcu