SŁONECZKO S.A.

Czy to Twoja firma?

SŁONECZKO S.A. praca

Zielona Góra

ogólnopolska sieć sklepów spożywczych

wchodząca w skład Grupy Kapitałowej DELKO - notowanej na GPW,

będącej wiodącym dystrybutorem chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higienicznych

SŁONECZKO S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SŁONECZKO S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SŁONECZKO S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SŁONECZKO S.A.

Siedziba główna

SŁONECZKO S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zielona Góra
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Białystok
  6. Leszno
  7. Nowa Sól
  8. Dębica
  9. Reda
  10. Gubin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SŁONECZKO S.A. - oferty archiwalne

  • KIEROWNIK SKLEPU

    • Iłowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukasz pracy? Jesteś osobą pełną entuzjazmu, chcesz zdobyć cenne doświadczenie? Może czekamy właśnie na Ciebie.

      Dołącz do naszego zespołu!

      Szukamy kandydatów / kandydatek na stanowisko

      KIEROWNIK SKLEPU

      Miejsce pracy: Iłowa

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy.
      • Składanie zamówień.
      • Nadzorowanie pracy podległego personelu.
      • Aktywna praca na sali sprzedaży.
      • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu detalicznego.
      • Umiejętności delegowania zadań i kierowania zespołem.
      • Rzetelności i uczciwości.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy.
      • Szkolenia wdrażające do pracy.
      • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Pracodawcy w Zielonej Górze