Czy to Twoja firma?

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA praca

Bytom

W sercu przemysłowego krajobrazu województwa śląskiego, w Bytomiu, znajduje się nasza siedziba – Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. Jesteśmy dumni z naszej historii, która sięga roku 2000, kiedy to z połączenia pięciu kopalń narodziła się nasza organizacja. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą specjalistyczną działalność w zakresie likwidacji kopalń i zarządzania terenami pogórniczymi.

Nasza misja koncentruje się na odpowiedzialnym i efektywnym zarządzaniu procesem likwidacji kopalń, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa środowiska i społeczeństwa. Jako jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, jesteśmy zaangażowani w działania, które przyczyniają się do ochrony dziedzictwa regionu i zapewniają jego zrównoważony rozwój.

Z dumą reprezentujemy Polskę jako lider w branży, a nasza specjalizacja daje nam przewagę konkurencyjną. W naszej pracy kierujemy się innowacyjnością, co potwierdza obecność Dyrektora Biura ds. Innowacji Technologicznych w naszym zespole. Jesteśmy przekonani, że ciągłe doskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań są kluczem do sukcesu w naszej dziedzinie.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach finansowych, co potwierdza kapitał zakładowy wynoszący 43 836 700 zł. Jako spółka z odpowiedzialnością za zarządzanie majątkiem zlikwidowanych kopalń, jesteśmy świadomi naszej roli w kształtowaniu przyszłości regionu i całej Polski.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do dialogu na temat przyszłości przemysłu górniczego i jego transformacji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności i środowiska.

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierowca pojazdu samochodowego (służbowego) do 3,5 tony

    SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewozy osób z kierownictwa spółki oraz gości

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu pojazdami osobowymi - min. 10 lat samochodem osobowym prywatnym lub 5 lat samochodem służbowym, dobra znajomość przepiswów ruchu drogowego, elastyczność i dobra ocena sytuacji, dyspozycyjność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie około 4850 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu