Czy to Twoja firma?

INTERNATIONAL WIRE POLSKA sp. z o.o. praca

Dąbrowa Górnicza

Witajcie, nazywamy się INTERNATIONAL WIRE POLSKA i jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie rozwijającego się przemysłu wytwarzania kabli oraz przewodów dla sektora komunikacji i energii. Nasza podróż rozpoczęła się w 2011 roku, a nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, do tradycji i doświadczenia naszych założycieli - Italtrecce z Włoch i Tresse Métallique J.Forissier z Francji, którzy rozpoczęli swoją działalność odpowiednio w 1955 i 1958 roku.

Z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, zatrudniamy zespół 34 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą siłą. W 2020 roku, dzięki ich ciężkiej pracy i zaangażowaniu, osiągnęliśmy znaczący wzrost przychodów ze sprzedaży netto o 22,95%, co świadczy o naszym solidnym postępie i stabilności.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania techniczne. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elastycznych połączeń elektrycznych, które opierają się na oplocie lub taśmie miedzianej. Nasze unikalne umiejętności w oplataniu i obróbce taśmy miedzianej dają nam niezrównaną przewagę konkurencyjną. Jesteśmy także dumni z naszej zdolności do dostarczania kompleksowych usług – od projektu po dostawę – na wszystkich pięciu kontynentach.

Nasza organizacja przemysłowa, badania i rozwój, jakość i łańcuch dostaw są skonstruowane tak, aby zapewnić pełną obsługę i satysfakcję naszych klientów. Zawsze stawiamy na innowacje i jakość, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług.

Jesteśmy także producentem i dystrybutorem szerokiego asortymentu siatek drucianych oraz artykułów standardowych, takich jak plecionki i plecionki uziemiające, a także akcesoriów do złączy. Nasze produkty są wynikiem głębokiego zrozumienia potrzeb branży i ciągłego dialogu z naszymi klientami.

Nasze mistrzostwo i zaangażowanie w obróbce taśmy miedzianej, połączone z naszymi solidnymi wynikami finansowymi, w tym wzrostem całkowitych aktywów o 22,5%, świadczą o naszej finansowej stabilności i zdolności do długoterminowego wzrostu.

Choć nie możemy tutaj przedstawić naszej misji i wartości, które kierują naszą codzienną pracą, zapewniamy, że są one zakorzenione w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w doskonałość i innowacje będzie kontynuować naszą historię sukcesu.

Dziękujemy za zainteresowanie International Wire Polska. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Wasze potrzeby i wspólnie kształtować przyszłość przemysłu energetycznego i komunikacyjnego.

Oferty pracy INTERNATIONAL WIRE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERNATIONAL WIRE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik działu pakowania

    Karmello Wizytówka
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    Dodana
  • PRACOWNIK PRODUKCJI CIASTA DO PIZZY

    E&A Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 385)
    • Holandia
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Ślusarz narzędziowy

    ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana

Mapa INTERNATIONAL WIRE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca INTERNATIONAL WIRE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca

    INTERNATIONAL WIRE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Dąbrowa Górnicza
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych oraz produkcyjno - magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sumienność, staranność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 120 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

      Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych oraz hali produkcyjnej / magazynu

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej