Czy to Twoja firma?

SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING praca

Ruda Śląska

Witaj w Salonie Fryzjersko Kosmetycznym Galileo, gdzie piękno i styl spotykają się z profesjonalizmem i pasją. Nasza siedziba znajduje się w sercu Rudy Śląskiej, gdzie od lat tworzymy miejsce wyjątkowe, dedykowane Twojemu pięknu i dobremu samopoczuciu.


Nasza historia, choć nieopowiedziana w szczegółach, jest przede wszystkim historią zadowolonych klientów, którzy powracają do nas, aby skorzystać z szerokiej gamy usług fryzjerskich i kosmetycznych. Wieloletnia działalność pozwoliła nam zgromadzić bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoki poziom wiedzy i kompetencji naszego zespołu. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i innowacji w branży.

W Salonie Galileo dbamy o to, aby każda wizyta była dla Ciebie chwilą relaksu i odnowy. Nasze usługi fryzjerskie i kosmetyczne są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam na budowanie silnej pozycji na rynku. Zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, jest dla nas najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i zaangażowania w każdy szczegół naszej pracy.

Chociaż nie opowiadamy tutaj o naszych wartościach i misji wprost, to każdy gest i każda decyzja, jaką podejmujemy, są nimi kierowane. Wierzymy, że piękno to coś więcej niż wygląd zewnętrzny – to stan ducha, który pomagamy pielęgnować.

Zapraszamy do Salonu Fryzjersko Kosmetycznego Galileo, gdzie doświadczysz nie tylko profesjonalnych usług, ale także atmosfery, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i będziesz chciał do nas wracać. Razem stworzymy Twoją historię piękna.

SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING

Mapa SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING

Siedziba główna

SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY GALILEO DAMIAN GOTSZLING
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Gliwice
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Żywiec
  6. Pruszków
  7. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej