Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice praca

Myślenice
sklepy, biuro
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice

Siedziba główna

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Myślenice
  3. Rybnik
  4. Skawina
  5. Szaflary
  6. Warszawa
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Myślenice - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Droginia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca- sklep HIT-POL Droginia. Praca na dwie zmiany: 6:00-14:00/13:00-21:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Osieczany

      Sprzedawca w sklepie GS HIT-POL - Osieczany.
      Praca na dwie zmiany: 5:00-14:00/13:00-21:00.
      Możliwość przyuczenia osoby do pracy na stanowisku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

    • Myślenice
    • 3 000 zł / mies.

      Praca w dówch sklepach - do uzgodnienia z kandydatem:
      - Sklep GS HIT-POL Trzemeśnia.
      - Sklep GS HIT-POL Zasań.
      Praca na dwie zmiany: 6:00-14:00/13:00-21:00.

      Wynagrodzenie od 3000zł BRUTTO.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Myślenicach