GRUPA HEMARPOL

Czy to Twoja firma?

GRUPA HEMARPOL praca

Katowice

Historia powstania grupy „HEMARPOL” sięga roku 1989, w którym to roku ojciec obecnych właścicieli Henryk Bogacki zakłada w swoim miejscu zamieszkania – miejscowości Własna koło Częstochowy punkt skupu złomu. Firma Hemarpol od kilku lat specjalizuje się w recyklingu kabli. Dzięki ciągłemu rozwojowi procesu odzysku w chwili obecnej posiadamy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych linii do recyklingu kabli w Europie.

GRUPA HEMARPOL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Katowice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy GRUPA HEMARPOL

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA HEMARPOL

Mapa GRUPA HEMARPOL

HEMARPOL TRADE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA – SIEDZIBA REJESTROWA W KATOWICACH

Hemarpol Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa – siedziba w Kaletach

Praca GRUPA HEMARPOL - oferty archiwalne

  • Pracownik działu księgowości

    • Kalety
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • Ewidencja faktur zakupu
      • Ewidencja wyciągów bankowych
      • Księgowanie raportów kasowych
      • Rozliczanie delegacji pracowniczych
      • Ewidencja polis majątkowych
      • Rozrachunki z kontrahentami
      • Księgowanie dokumentów dotyczących rozrachunków publicznoprawnych
      • Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych
      • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
      • Ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi

      Nasze wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe
      • Doświadczenie w księgowości min. 5 lat
      • Znajomość programu księgowego XL - Comarch (mile widziana)
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dobra organizacja czasu pracy
      • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dokładność, odpowiedzialność

      To oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Praca w godzinach 8:00-16:00
      • Dobrą atmosferę w miejscu pracy
      • Program szkoleń podnoszących kompetencje

      O nas

      Grupa Hemarpol współpracuje z kilkuset podmiotami z całego świata, co pozwala jej być jedną z czołowych firm zajmujących się ogólnopojętym recyklingiem w Europie.

      Rozwój skali działalności oraz zakresu oferowanego asortymentu stał się przyczyną powstania w 2015 roku Grupy Hemarpol. Proces przekształcenia struktury biznesowej oraz podmiotowej odbył się przy wsparciu renomowanej firmy doradczej KPMG.

      Oferujemy skup i sprzedaż złomu z asortymentu metali kolorowych takich jak:

      - miedź,

      - aluminium,

      - cynk,

      - cyna,

      - ołów,

      - mosiądz,

      - brąz,

      - stal nierdzewna,

      Ponadto zajmujemy się również skupem i sprzedażą złomu stalowego. Zapraszamy do naszych regionalnych punktów skupu złomu w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Katowicach oraz w Zielonej Górze.

      Dzięki ciągłemu rozwojowi procesu odzysku w chwili obecnej posiadamy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych linii do recyklingu kabli w Europie. Dlatego też możemy zaoferować jedne z najlepszych cen na złom kabli w tej części kontynentu.

      Zajmujemy się również recyklingiem takiego asortymentu jak:

      - cewki monitorowe,

      - zasilacze komputerowe,

      - transformatory,

      - silniki elektryczne,

      - alternatory,

      - agregaty,

      - pętle tv,

      - linka AFL.

      SWOIM PARTNEROM GWARANTUJEMY:

      - Odbiór złomu z każdego miejsca w kraju

      - Transport przetworzonych surowców

      - Ekologiczny recykling złomu stalowego i metali kolorowych

      Zapraszamy do współpracy.

      Pracownik działu księgowości

Pracodawcy w Katowicach