Czy to Twoja firma?

GLOBAL EMPLOYMENT sp. z o.o. praca

Łowicz

Witaj, jestem częścią GLOBAL EMPLOYMENT Sp. z o.o., firmy, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pośrednictwa pracy. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Łowiczu, gdzie codziennie łączymy profesjonalizm z lokalną gościnnością, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i kandydatów.

Nasza działalność koncentruje się na świadczeniu usług w branży agencji pośrednictwa pracy. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca pracy, które nie tylko zapewni stabilność ekonomiczną, ale również pozwoli na rozwój osobisty i zawodowy. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby połączyć idealnych kandydatów z wymarzonymi stanowiskami.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy czy szczegółowymi informacjami o naszej misji i wartościach, chcę Cię zapewnić, że każdy krok, który podejmujemy, jest kierowany przez zaangażowanie w budowanie trwałych relacji i zapewnienie najwyższej jakości usług. Nasze podejście do pracy jest proste – stawiamy na transparentność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego, kto przekracza próg naszego biura.

Mimo że nie mogę przedstawić konkretów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, wierzę, że nasza codzienna praca i zaangażowanie w to, co robimy, mówią same za siebie. W GLOBAL EMPLOYMENT Sp. z o.o. każdy klient i kandydat jest traktowany z szacunkiem i otrzymuje pełne wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość współpracy z Tobą. Jeśli szukasz zaufanego partnera w dziedzinie pośrednictwa pracy, który zna lokalny rynek i ma na uwadze Twoje najlepsze interesy, to zapraszamy do kontaktu z nami. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której każdy znajdzie swoje miejsce na rynku pracy.

GLOBAL EMPLOYMENT SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Łowicz
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy GLOBAL EMPLOYMENT SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOBAL EMPLOYMENT SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GLOBAL EMPLOYMENT SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Konfekcjonowanie wskazanych produktów oraz pomocnicze prace produkcyjne

    GLOBAL EMPLOYMENT SP. Z O. O.
    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      konfekcjonowanie wskazanych produktów, pakowanie słodyczy, prace pomocnicze przy produkcji, przepakowywawanie , sortowanie towarów, prace przy linii produkcyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 brutto za godz.

Pracodawcy w Łowiczu