PHU Grocholewicz  J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz

Czy to Twoja firma?

PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz praca

Łowicz

Firma PHU GROCHOLEWICZ, specjalizująca się w sprzedaży artykułów elektrycznych, teletechnicznych i oświetleniowych.

PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz

Siedziba główna

PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PHU Grocholewicz J.Grocholewicz, K.Grocholewicz, M.Grocholewicz - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • P.H.U."GROCHOLEWICZ" JADWIGA GROCHOLEWICZ KAZIMIERZ GROCHOLEWICZ, MARCIN GROCHOLEWICZ

      PHU GROCHOLEWICZ – hurtownia artykułów elektrotechnicznych.

      Firma istniejąca na rynku od 1995 r., specjalizująca się w sprzedaży artykułów elektrycznych, teletechnicznych i oświetleniowych.

      Oferuję pracę na stanowisku doradcy klienta w sklepie stacjonarnym w Łowiczu przy ul. Podrzecznej 28b.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków będzie należało:

      • Sprzedaż art. elektrotechnicznych
      • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich komponentów
      • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
      • Realizacja celów sprzedażowych
      • Bieżąca kontrola przepływu towarów oraz organizacja i obsługa magazynu

      Wymagania

      Idealny kandydat:

      • Znajomość branży elektrycznej
      • Potrafi obsługiwać pakiet MS Office w szczególności Excel
      • Jest gotowy do poszerzania swojej wiedzy
      • Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą
      • Posiada silna motywację i potrafi osiągać założone cele sprzedażowe
      • Posiada Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Rozwój kariery w tym ścieżkę awansu
      • Pracę w renomowanej firmie
      • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii związanej z osiąganiem jasno określonych celów
      • Pracę w miłym zespole
      • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
      • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Łowiczu