Czy to Twoja firma?

Be connected praca

Gdynia

Be connected

Be connected najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Be connected

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Be connected

Mapa Be connected

Siedziba główna

Praca Be connected - oferty archiwalne

  • Pośrednik finansowy

    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Ze względu na dynamiczny rozwój naszej działalności, poszukujemy osoby do współpracy w oddziale w Gdyni oraz w Kartuzach.

      Od 51 lat zajmujemy się pośrednictwem finansowym – pomagamy naszym klientom w zakupie ubezpieczeń, kredytów, zakupie nieruchomości i budowaniu oszczędności.

      Zakres obowiązków

      Twoim zadaniem będzie analizowanie posiadanych przez klienta produktów, tworzenie koncepcji finansowych oraz serwisowanie zawartych umów.

      Największy nacisk kładziemy na rozszerzanie wiedzy naszych współpracowników. Każdy pośrednik rejestrowany jest w komisji nadzoru finansowego oraz otrzymuje licencje ubezpieczeniowe i kredytowe. Ścieżka rozwoju umożliwia również aspirowanie na stanowiska menadżerskie. Możliwość awansu jest możliwa po zaliczeniu szkoleń centralnych.Wdrażamy ekspertów, nie agentów.

      Pracę możesz wykonywać zdalnie, osobiście u klienta oraz pracować z biura. W praktyce czasami wymagane będzie każde podejście z osobna. Wszystko zależy od charakteru spotkania i możliwości klienta/ współpracownika.

      Wymagania

      Bezapelacyjnie oczekujemy od Ciebie:

      -Wysokiej kultury osobistej;

      -dbania o najlepsze dobro klienta i współpracowników;

      -ze względu na zadaniowy charakter naszej pracy - umiejętności automotywacji i samozarządzania czasem;

      -profesjonalnego podejścia do pracy.

      Dodatkowym atutem będzie posiadane wykształcenie lub doświadczenie na rynku finansowym. Nie jest to dla nas warunek niezbędny, ze względu na to, że przygotowany przez nas cykl szkoleń przygotowuje w pełni do pracy w naszym systemie.

      Nasz proces rekrutacji jest 4 etapowy. Warunkiem koniecznym przed wstępną rozmową rekrutacyjną jest przesłanie do nas swojego CV, po którym zostanie przeprowadzona wstępna rozmowa telefoniczna z menadżerem.

      Oferujemy

      - umowa zlecenie lub umowa B2B

      - pełen etat lub pół etatu

      - szkolenia

      - praca zdalna lub w biurze

Pracodawcy w Gdyni