ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

ABM Global Sp. z o.o. Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Częstochowa
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

Pełna nazwa
ABM GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Gen. Mieczysława Dąbkowskiego 9 42-200 Częstochowa
NIP
5732908871
REGON
382247204
KRS
0000760858
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.01.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie ABM Global Sp. z o.o. Sp.K.

5

Na podstawie 4 oceny z Google.

Eva Vozniak

Eva Vozniak

"dziękuję za przeszkolenie i pracę dla mojego męża. Dobre warunki, jasne formalności i szkolenia podniesienia kwalifikacji aby więcej zarabiać. Firma bardzo na plus"

2 miesiące temu

cargoo sale

cargoo sale

"Agencja pracy godna polecenia. Rzetelne informacje podczas zatrudniania, wszystko legalnie. Obsługa w biurze na wysokim poziomie. Pan z rekrutacji bardzo kompetentny."

Paulina Krokowska

"Dobra praca, z dobrą umową i warunkami (mieszkanie, formalności załatwia firma)"

Jerzy Marciniak

Ewa

Ewa

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Rzeszów
  6. Wrocław
  7. Poznań
  8. Skierniewice
  9. Częstochowa
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca ABM Global Sp. z o.o. Sp.K. - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych - renomowana firma / legalna praca

    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy monterów konstrukcji stalowych do prac warsztatowych, polegających na składaniu konstrukcji halowych, lub konstrukcji rolniczych. Wszystkie pracę planowane są w systemie 1 zmianowym, z możliwością pracy nawet do 220 godzin w miesiącu.

      Start prac: od zaraz

      Lokalizacja: Niemcy północno-zachodnie

      Język niemiecki nie wymagany!

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika będzie należało składanie konstrukcji stalowych w oparciu o rysunek techniczny złożeniowy.

      Wymagania

      • udokumentowane doświadczenie w składaniu konstrukcji stalowych min. 2 lata
      • umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem złożeniowym
      • umiejętność obsługi elektronarzędzi
      • umiejętność szczepiania elementów konstrukcji stalowych
      • gotowość do podjęcia zatrudnienia w ciągu 1 - 2 tygodni
      • doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)
      • własny samochód (pozwala nam zaoferować lepiej płatne stanowiska!)

      Oferujemy

      • zarobki w przedziale od 11,00€ do 13,00 € na rękę
      • praca standardowo od ok.190 do 220 godzin w miesiącu
      • polska umowę o pracę na pełen etat (składki na ZUS od 6,000zł!)
      • tylko w pełni legalne zatrudnienie (ubezpieczenia, meldunki itp)
      • darmowe mieszkanie z internetem i pokoje jednoosobowe
      • od 1 km do 6km z mieszkania do pracy
      • dopłaty 0,20€ / km dla osób z własnym autem
      • 50,00€ dopłaty za dojazd z Polski do Niemiec
      • indywidualnie ustalane powroty do Polski - np. 5/6 tygodni / 1 tydzień
      • 450,00€ premii obecnościowej po 9 miesiącach
      • zaliczki dla nowych pracowników już po 5 dniach pracy
      • możliwość uzyskania niemieckiego zasiłku na dzieci (ok 200,00€ / dziecko)

Pracodawcy w Częstochowie