PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek

Czy to Twoja firma?

PPH AGROKOMPLEKS praca

Ochaby

Jesteśmy obecni na rynku od 30 lat, stale dostosowując naszą ofertę do potrzeb klientów i trendów panujących w gospodarce.

Aktualnie w ofercie naszej firmy znajdują się:

- ciągniki rolnicze

- maszyny rolnicze

- sprzęt komunalny

- części zamienne i oleje

- artykuły technicznego zaopatrzenia rolnictwa

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników i maszyn rolniczych będących w naszej ofercie, a jego sprawne działanie jest dla nas priorytetem.

PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek

Siedziba główna

Praca PPH AGROKOMPLEKS Zygmunt Bieniek - oferty archiwalne

  • Koordynator serwisu

    PPH AGROKOMPLEKS
    • Ochaby
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PPH Agrokompleks z siedzibą w Ochabach Wielkich zatrudni:

      KOORDYNATORA SERWISU ciągników i maszyn rolniczych.

      Zakres obowiązków

      Główne zadania:

      • komunikacja z klientami i producentami

      • koordynowanie pracy działu serwisu

      • prowadzenie dokumentacji i rozliczanie napraw serwisowych

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

      • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną i katalogami części

      • dobrej organizacji pracy własnej i zespołu

      • umiejętności skutecznej komunikacji

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

      • udział w profesjonalnych szkoleniach i możliwości rozwoju zawodowego

      • odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

      Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesyłanie CV za pomoca Aplikuj

      Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.