Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie

Czy to Twoja firma?

Hollywood Textile Service sp. z o.o. - Oddział w Pępowie praca

Sierpc

Jesteśmy Hollywood Textile Service, sercem naszej działalności jest pranie - ale dla nas to coś więcej niż usługa. To dwie dekady tradycji, innowacji i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie pralnictwa przemysłowego.

Nasza historia zaczęła się ponad 20 lat temu, kiedy to z pasją i wizją stworzenia czegoś wyjątkowego wkroczyliśmy na polski rynek. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z największych sieci pralni przemysłowych w Polsce, obsługującą tak prestiżowe marki hotelowe jak Mercure, Novotel czy Radisson, a także szpitale publiczne, dbając o to, by ich tekstylia były zawsze czyste i świeże.

Nasze usługi to nie tylko pranie. Oferujemy również pranie chemiczne, dezynfekcję, drobne naprawy krawieckie, a także dzierżawę i wypożyczanie tekstyliów. Zawsze dbamy o to, by nasze usługi były kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez jakość usług, ale również przez bliskie relacje i otwarty dialog. Dlatego też nasze wartości to przede wszystkim myślenie o Klientach w kontekście bliskiej relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Innowacje i jakość to fundamenty, na których opieramy naszą pracę. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a nasze usługi oparte są na najnowocześniejszych technologiach z wykorzystaniem środków piorących ECOLAB i urządzeń KANNEGIESSER. To pozwala nam nie tylko dbać o najwyższą jakość prania, ale również o środowisko naturalne.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do tego, by być lepszym partnerem dla naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej.

Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konserwator Sierpc
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik szklarni z orchideami

    Duijndam Works Sp. z o.o.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Nastawniczy

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Profil pracodawcy
    • Kępno
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Operator żurawi wieżowych

    Zakład Techniczno-Budowlany Polbau
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Kościan
  5. Kraków
  6. Wrocław
  7. Bydgoszcz
  8. Gostyn
  9. Olsztyn
  10. Sierpc

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Hollywood Textile Service Sp. z o.o. - Oddział w Pępowie - oferty archiwalne

  • Konserwator maszyn

    • Pępowo
    • pełny etat
    • 5 500 zł / mies.
    • Poszukujemy osób na stanowisko konserwatora maszyn. Praca w trybie 2-zmianowym (rano, po południu).

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: mariusz.lapawa@hts-ama.pl do dnia 30.06.2021r.

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.

      W CV należy zawrzeć aktualną klauzulę RODO dot. przetwarzania danych osobowych.

      Zakres obowiązków

      • konserwacja oraz naprawy maszyn,
      • codzienne przygotowanie maszyn do pracy (czyszczenie oraz czynności rozruchowe).

      Wymagania

      • podstawowa wiedza na temat mechaniki oraz automatyki maszyn przemysłowych,
      • chęć rozwoju w kierunku różnych zagadnień technicznych.

      Mile widziane:

      • uprawnienia G1, G2, G3,
      • prawo jazdy kat. B,
      • doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu/Dziale Technicznym,
      • podstawowa znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

      Oferujemy

      • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
      • wynagrodzenie 4 000 zł netto + do 30% premii w zależności od zaangażowania.

Pracodawcy w Sierpcu