Czy to Twoja firma?

Kv-trans sp zo.o. praca

Sierpc

Jesteśmy Kv-Trans Sp. z o.o., twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu drogowego towarów. Od naszego powstania w maju 2020 roku, z siedzibą w malowniczych Piaskach, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług w branży logistycznej. Nasza firma, choć stosunkowo młoda, szybko zdobyła uznanie klientów dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu w każde powierzone nam zadanie.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym, ale nasze usługi sięgają dalej. Oferujemy również sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów osobowych i furgonetek, konserwację i naprawę pojazdów, sprzedaż części i akcesoriów motoryzacyjnych, a także sprzedaż hurtową niewyspecjalizowaną i detaliczną za pośrednictwem sklepów internetowych. Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane, dlatego staramy się oferować kompleksowe rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Mimo że nie możemy w tym momencie podzielić się wszystkimi detalami naszej misji i wartości, które nas kierują, chcemy, abyś wiedział, że każde działanie w naszej firmie jest podyktowane dążeniem do doskonałości i zadowolenia klienta. Nasz kapitał zakładowy to solidna podstawa, która pozwala nam na stabilne prowadzenie działalności i inwestowanie w rozwój.

Jesteśmy dumni z naszej historii, choć jesteśmy na rynku dopiero od kilku lat. Każdy dzień to dla nas nowa strona do napisania w naszej firmowej kronice, a każde zlecenie to kolejny krok w budowaniu silnej marki, która jest synonimem niezawodności i zaufania w transporcie towarów.

Zapraszamy do współpracy z Kv-Trans Sp. z o.o. – razem możemy osiągnąć więcej.

Kv-trans sp zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Sierpc
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Kv-trans sp zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kv-trans sp zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kv-trans sp zo.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Kv-trans sp zo.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Sierpc

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kv-trans sp zo.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    • Sierpc
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca w kraju, umowa o pracę, firanka, mulda .Przyjazna atmosfera, stała dedykowana spedycja.Więcej informacji podczas rozmowy telefonicznej 606213134

      Zakres obowiązków

      • Obsługa zestawu ciągnik + mulda

      Wymagania

      • Uprawnienia C+E
      • Aktualne badania lekarskie
      • Aktualna karta

      Oferujemy

      • Stałą pracę
      • Dedykowany spedytor
      • Powtarzalne trasy

    • Sierpc

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Sierpcu