Czy to Twoja firma?

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Sosnowiec

Od ponad dwóch wieków jesteśmy obecni na rynku, a nasza historia zaczęła się w 1792 roku. Jesteśmy dumni z tego, że Jeronimo Martins Polska S.A. to dziś synonim zaufania i jakości wśród polskich konsumentów. Nasza marka, Biedronka, jest nie tylko największą siecią detaliczną w Polsce, ale także miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od świeżych owoców i warzyw, przez szeroki wybór produktów spożywczych, aż po artykuły codziennego użytku, takie jak środki higieny czy chemia gospodarcza.

Z dumą patrzymy na naszą ekspansję – od otwarcia pierwszego sklepu Biedronka w Polsce w 1995 roku, do momentu, gdy w 2023 roku powitaliśmy klientów w 3500. sklepie w Skórzewie. Nasz wzrost jest wynikiem ciężkiej pracy ponad 80 000 pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnością.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to codzienne działania. Wdrażamy ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2, co pokazuje nasze zaangażowanie w ochronę środowiska. Elektroniczne cenówki to kolejny krok w kierunku nowoczesności i wygody – dla nas i naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z działalnością nie tylko w Polsce, ale również w Portugalii i Kolumbii. Nasza stabilność finansowa, potwierdzona przychodami na poziomie 68,415 mld PLN w 2021 roku, jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z bliskiej współpracy z ponad 1000 polskich dostawców oraz z zaangażowania w oferowanie produktów w codziennie niskich cenach, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera na rynku detalicznym.

W Jeronimo Martins Polska S.A. tworzymy historię handlu, która jest nierozerwalnie związana z historią codziennego życia milionów Polaków. Zapraszamy do bycia częścią naszej opowieści.

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

  • Sprzedawca/ kasjer

    JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Ćwiklice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

    • Pszczyna
    Dodana

    • Pszczyna
    Dodana

    • Pszczyna
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Biuro Główne

Fundacja Biedronki

Dane Fundacji

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Częstochowa
  3. Pszczyna
  4. Warszawa
  5. Chorzów
  6. Mikołów
  7. Orzesze
  8. Sosnowiec
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Magazynier kompletacji

    • Sosnowiec
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie/wydawanie towaru na magazynie; rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej; utrzymywanie porządku i czystości w magazynie; prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych; przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: Aktualne badania sanepidu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sosnowcu