Czy to Twoja firma?

OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy praca

Warszawa
OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Praca alert - powiadomienia

Praca OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Siedziba główna

OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca OPS Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz występowanie na tej podstawie o pomoc dla zainteresowanych, opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, prawidłowe i racjonalne dysponowanie przyznanym budżetem adekwatnie do potrzeb klienta i możliwości Ośrodka oraz przedkładanie miesięcznych rozliczeń finansowych z wykorzystanych środków przy planowaniu pomocy, przygotowanie ocen, analiz, planów oraz sprawozdań z realizacji zadań objętych zakresem działania, dokumentowanie wykonywanej pracy socjalnej, współpraca z placówkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi i instytucjami, których działalność uzupełnia lub wspiera formy pomocy społecznej udzielanej klientom Ośrodka, udział w projektach realizowanych przez OPS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, spełenienie wymogów art. 116 ust. 1 ustawy o pomocy społecznej, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz występowanie na tej podstawie o pomoc dla zainteresowanych, opracowywanie projektów decyzji administracyjnych, prawidłowe i racjonalne dysponowanie przyznanym budżetem adekwatnie do potrzeb klienta i możliwości Ośrodka oraz przedkładanie miesięcznych rozliczeń finansowych z wykorzystanych środków przy planowaniu pomocy, przygotowanie ocen, analiz, planów oraz sprawozdań z realizacji zadań objętych zakresem działania, dokumentowanie wykonywanej pracy socjalnej, współpraca z placówkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi i instytucjami, których działalność uzupełnia lub wspiera formy pomocy społecznej udzielanej klientom Ośrodka, udział w projektach realizowanych przez OPS. [Kontakt: 22 544 12 38, e-mail: rekrutacja@ops-ursynow.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 870 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% dodatku/premii + procentowy dodatek stażowy + dodatek terenowy
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Warszawie