Akademia WSB

Czy to Twoja firma?

Akademia WSB praca

Dąbrowa Górnicza
Akademia WSB najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Dąbrowa Górnicza
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Akademia WSB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Akademia WSB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akademia WSB

Siedziba główna

Praca Akademia WSB - oferty archiwalne

  • Doradca zawodowy

    • 6 800-7 000 zł / mies.
    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Do naszego zespołu w Cieszynie szukamy ambitnej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

      Doradca zawodowy

      Doradca zawodowy zajmować się będzie wsparciem studentów w rozwoju ich kariery zawodowej i aktywności na rynku pracy w zakresie indywidualnego poradnictwa zawodowego oraz w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej i kształcenia przedsiębiorczości.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie konsultacji indywidualnych w ramach doradztwa zawodowego,
      • diagnoza kompetencji,
      • współorganizacja wydarzeń Biura Karier
      • obsługa administracyjna realizowanych projektów ABK
      • bieżąca obsługa studentów i pracodawców,
      • raportowanie, ewaluacja i planowanie działań ABK
      • sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji dotyczących realizowanych zadań.

      Wymagania

      Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy zawodowego będzie spełniać łącznie poniższe kryteria:

      • wykształcenie wyższe I lub II st. (preferowane wykształcenie wyższe mgr. na kierunku: zarządzanie, psychologia, doradztwo zawodowe);
      • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami;
      • posiada aktualną wiedzę z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej;
      • posiada znajomość języka angielskiego min. B1/B2
      • posiada umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej oraz znajomość różnorodnych metod diagnozujących predyspozycje zawodowe i personalne
      • prawo jazdy kat. B
      • gotowość do pracy w weekendy (średnio dwa weekendy w miesiącu, za wyjątkiem wakacji)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;
      • Pracę w ambitnym, pełnym energii zespole;
      • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju nowych kompetencji;
      • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji;
      • Pozytywne nastawienie do Twoich pomysłów;
      • Wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie doświadczonych pracowników;
      • Dofinansowanie zajęć sportowych;
      • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na bardzo preferencyjnych warunkach;
      • Dofinansowanie wypoczynku i świadczenia świąteczne.

      Zainteresowana/y?

      Zapraszamy do aplikowania, do dnia 3 czerwca 2024 r.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. NIP 629-10-88-993, REGON 272653903 wpisana do Rejestru Uczelni Niepublicznych pod liczbą porządkową „66”.

      Udostępnione w CV lub formularzu aplikacyjnym dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, co wynika z art.6 ust 1 litera a rozporządzenia ogólnego RODO w celu przeprowadzenia rekrutacji.

      Odbiorcami Państwa danych są: upoważnieni pracownicy administratora.

      Nie zamierzamy przekazywać Państwa danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.

      Państwa dane będą przetwarzane i przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w którym biorą Państwo udział albo bezterminowo jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie informujemy, że w każdej chwili mogą Państwo:

      a) cofnąć zgodę na przetwarzanie danych wysyłając prośbę e-mailem na adres: iod@wsb.edu.pl

      b) aktualizować swoje dane osobowe aplikując na wybraną ofertę pracy lub wysyłając prośbę e-mailem na adres: iod@wsb.edu.pl

      Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych powoduje, że Państwa udział w procesie rekrutacji nie będzie możliwy.

      Udostępniając w CV lub formularzu rekrutacyjnym dane osobowe oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z klauzulą informacyjną i tym samym administrator spełnił w stosunku do ciebie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej