PAMAX Jolanta Kokot

Czy to Twoja firma?

PAMAX Jolanta Kokot praca

Czarny Las

KOKO moda  to nowoczesny sklep odzieżowy dla kobiet podążającymi za najnowszymi trendami w modzie. Nasza oferta skierowana jest dla najbardziej wymagających kobiet, które poza atrakcyjnym wyglądem cenią sobie również funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość odzieży oraz atrakcyjne ceny. Ubrania damskie jakie proponujemy pochodzą od Polskich producentów.

PAMAX Jolanta Kokot najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy PAMAX Jolanta Kokot

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAMAX Jolanta Kokot

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAMAX Jolanta Kokot

Siedziba główna

PAMAX Jolanta Kokot poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PAMAX Jolanta Kokot - oferty archiwalne

  • DORADCA KLIENTA W SALONIE MARKI KOKO moda

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 500 zł / mies.
    • Salon odzieżowy KOKO moda w C.H. Karolinka poszukuje osób do pracy w butiku odzieżowym na stanowisko doradca klienta

      Rekrutacja opiera sie na rozmowie kwalifikacyjnej na terenie sklepu podczas, której obecna na miejscu Menager-ka sklepu poprosi Cię o zapoznanie się z asortymentem sklepu, oraz zaproponowanie stylizacji.

      Zakres obowiązków

      • doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
      • aktywna sprzedaż,
      • dbanie o wizerunek salonu.

      Wymagania

      • umiejętność pracy w zespole,
      • kultura osobista oraz uczciwość.

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • umowa o pracę po okresie próbnym,
      • stabilność zatrudnienia - umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik,
      • motywacyjny system wynagrodzeń,procent od sprzedaży,
      • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,
      • możliwość awansu wewnętrznego, docelowo poszukujemy Menagera butiku,
      • atrakcyjne zniżki na nasze produkty.
  • Obsługa sklepu internetowego

    • Częstochowa
      Opis Prężnie rozwijający się sklep internetowy sprzedający odzież damską zlokalizowany w centrum Częstochowy poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier, obsługa sklepu internetowego, Prowadzenie Facebook'a/Fanpage/Instagram.

      • przygotowywania wysyłek towaru,
      • obsługa magazynu towarowego
      • odbieranie telefonów od klientów,
      • rozładunek towaru,
      • rozkładanie zwrotów towaru na magazynie.
      • utrzymanie porządku na magazynie
      • Prowadzenie Facebook'a/Fanpage/Instagram.

      Wymagania

      • znajomość obsługi komputera
      • dyspozycyjność
      • sumienność
      • punktualność
      • zaangażowanie oraz chęć do pracy
      • dokładność i szybkość w działaniu
      • komunikatywność

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
      • atrakcyjne zniżki na nasze produkty
      • możliwość awansu wewnętrznego, docelowo poszukujemy Menagera butiku
      • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
      • umowę o pracę po okresie próbnym,
      • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
      • niezbędne narzędzia pracy