CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak sp. j. praca

Katowice

Od prawie trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości wyposażenie dla Stacji Kontroli Pojazdów, Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów, niezależnych warsztatów samochodowych oraz autoryzowanych serwisów ASO. Z siedzibą w sercu Katowic, Cartec K. Wiśniewski, B. Nowak spółka jawna to więcej niż firma – to zespół ludzi z pasją, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacji.

Jako autoryzowany dystrybutor renomowanych marek takich jak CARTEC, John Bean, SUN – część globalnego koncernu Snap-on – oraz włoskiego giganta Ravaglioli, z dumą reprezentujemy produkty, które są ucieleśnieniem jakości i zaawansowanej technologii. Nasze urządzenia to nie tylko sprzęt – to gwarancja bezpieczeństwa i efektywności, potwierdzona stosownymi certyfikatami.

Nasza misja jest jasna i prosta – zadowolenie klienta. To ono kieruje każdą naszą decyzją, każdym działaniem. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy nasze relacje: kompetencje, zaangażowanie i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Wierzymy, że tylko dzięki pełnemu zaangażowaniu całego zespołu możemy osiągnąć sukces.

W Cartec nie tylko sprzedajemy urządzenia – oferujemy kompleksowe rozwiązania. Od szkoleń z obsługi, przez okresowe kontrole serwisowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, aż po szybką reakcję na zgłoszone usterki – zawsze jesteśmy gotowi, by służyć pomocą 24 godziny na dobę. Dostarczamy także części zamienne i materiały eksploatacyjne, zapewniając wsparcie techniczne i doradztwo w doborze idealnych urządzeń dla specyficznych potrzeb naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko produkty najwyższej klasy, ale również ludzie – nasz własny zespół wyszkolonych i doświadczonych serwisantów oraz dział innowacji, który nieustannie pracuje nad wdrażaniem nowych, jeszcze lepszych rozwiązań. Posiadamy własne zaplecze serwisowe, które pozwala nam na utrzymanie najwyższych standardów obsługi.

Jesteśmy Cartec – twoim partnerem w dziedzinie wyposażenia serwisowego, który zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie i potrzeby klienta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już od lat cenią sobie nasze usługi i produkty. Razem możemy więcej!

CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Katowice
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • SERWISANT / pełny etat, umowa o pracę

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko serwisanta urządzeń diagnostycznych: linie diagnostyczne, podnośniki samochodowe, urządzenia do kontroli geometrii, wyważarki, montażownice.

      Zakres obowiązków

      • Montaż urządzeń diagnostycznych będących w ofercie firmy Cartec
      • Szkolenie personelu obsługującego z zakresu obsługi urządzeń
      • Przegląd i konserwacja urządzeń diagnostycznych
      • Naprawa urządzeń diagnostycznych
      • Doradztwo techniczne w zakresie budowy i wyposażania Stacji Kontroli Pojazdów, Warsztatów Samochodowych, Serwisów Samochodowych oraz z podległych dziedzin elektrycznych i pomiarowych
      • Pomoc przy rozładunku i załadunku samochodów ciężarowych
      • Prowadzenie pojazdów samochodowych do 3.5t na terenie całego kraju i w celach służbowych
      • Modernizacja oraz uaktualnianie oprogramowania; sterowania urządzeń diagnostycznych u klientów
      • Dostawa urządzeń diagnostycznych do klientów

      Wymagania

      Wymagana znajomość zagadnień związanych z elektroniką oraz prawo jazdy kat.B.

      Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

      - Montaż i szkolenia przy uruchomieniu urządzeń diagnostycznych

      - Przeprowadzanie przeglądów urządzeń diagnostycznych

      - Diagnostyka urządzeń w celu weryfikacji usterek

      - Naprawa urządzeń diagnostycznych

      Oferujemy

      Umowa o pracę

      Ubezpieczenie grupowe

      Rozwój osobisty

Pracodawcy w Katowicach