Czy to Twoja firma?

Dolezych sp. z o.o. praca

Katowice

DolezychPaństwa partner w zakresie bezpiecznego podnoszenia i transportu. Nazwa Dolezych jest symbolem kompetencji i doświadczenia od ponad 80 lat, w Polsce od 25 lat. Dolezych to ponad 20 000 produktów wytwarzanych zgodnie z najbardziej wymagającymi normami międzynarodowymi, które spełniają najwyższe wymagania, dotyczące jakości. Firma Dolezych to ekspert w dziedzinie podnoszenia i zabezpieczanie ładunków.

Dolezych Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Dolezych Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dolezych Sp. z o.o.

Mapa Dolezych Sp. z o.o.

Siedziba główna w Katowicach

Dolezych Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dolezych Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ŚLUSARZ - ZAPLATACZ LIN

    Dolezych Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • Wykonywanie pracy zgodnie ze zleceniami wg ustalonych norm
      • zaplatanie lin
      • wykonywanie zawiesi linowych i łańcuchowych

      Wymagania

      • wykształcenia zawodowego
      • zdolności manualnych
      • chęci do nauki, zaangażowania w realizację powierzonych zadań

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju w największym przedsiębiorstwie swojej branży w Polsce
      • niezbędne narzędzia pracy
      • stabilne miejsce pracy
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku pracownika
      • " wczasy pod gruszą", dofinansowanie do wypoczynku dzieci
      • " zielona szkoła", obozy , kolonie, "bony na święta, coroczna
      • impreza integracyjna)
      • wszechstronny program szkoleń (wewnętrzny system szkoleń)
      • pracę w systemiedwuzmianowym od poniedziałku do piątku
      • (6.00-14.00, 14.00-22.00, )
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • Prosimy o dopisanie w CV odpowiedniej klauzuli:
      • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji ( zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Pracodawcy w Katowicach