Czy to Twoja firma?

AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy Autoryzowaną Grupą Techniki Zabezpieczeń, ale możesz nas znać po prostu jako AGTZ. Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku w sercu Śląska, w Katowicach, gdzie do dziś tworzymy innowacyjne rozwiązania dla domów przyszłości. Naszą specjalnością jest sprzedaż detaliczna wyjątkowej stolarki drzwiowej i okiennej oraz bram garażowych, które nie tylko zachwycają designem, ale i zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort termiczny.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca na rynku - zdobyliśmy drugie miejsce w ogólnopolskim zestawieniu Diamentów Forbesa i pierwsze w województwie śląskim wśród przedsiębiorstw z przychodami do 50 milionów złotych. To dla nas potwierdzenie, że nasze produkty i usługi są cenione zarówno przez klientów, jak i ekspertów branżowych.

W AGTZ stawiamy na innowacje i jakość. Nasze inteligentne systemy otwierania drzwi, takie jak czytniki linii papilarnych czy skanery twarzy, to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego życia. Oferujemy szeroki wybór drzwi, od klasycznych dębowych z naturalnymi sękami, po nowoczesne rozwiązania typu Pivot czy drzwi z tafli szkła hartowanego. Każdy produkt jest dopracowany w najmniejszym szczególe, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako marka proekologiczna, dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, aby nasze rozwiązania idealnie wpisywały się w przestrzeń życiową naszych klientów.

Rozwijamy się dynamicznie, planując ekspansję poprzez system franczyzowy oraz rozwój mobilnych i wirtualnych salonów sprzedaży. Chcemy być bliżej naszych klientów, oferując im wygodę i dostępność naszych produktów, gdziekolwiek są.

W AGTZ wiemy, że sukces to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim zadowolenie klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem innowacyjności, bezpieczeństwa i stylu. Zapraszamy do świata AGTZ, gdzie drzwi otwierają więcej niż tylko wejście do domu - otwierają przyszłość.

AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja magazyn serwis / montaż

Oferty pracy AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pomocnik montera stolarki otworowej

    AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna / Salon

Biuro / Salon

Salon

Salon

AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca AUTORYZOWANA GRUPA TECHNIKI ZABEZPIECZEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca-pomocnik montera przy montażu drzwi i okien

    • Zakres obowiązków

      dowóz materiałów do klienta i pomoc przy montażu drzwi i okien

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: p prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w montażu drzwi i okien

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą, praca w Świętochłowicach i na terenie woj. śląskiego możliw
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik montera przy montażu drzwi i okien

      pomoc przy montażu drzwi i okien

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Pomocnik montażysty okien

    • Chorzów

      prace pomocnicze przy montażu okien; możliwe wykonywanie drobnych prac przy murowaniu/malowaniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, mile widziane umiejętności budowlane - malowanie, murowanie itp

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto + dodatki/premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Katowicach