Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie praca

Pszczyna

W sercu malowniczej Pszczyny, przy ulicy Kilińskiego, znajduje się miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia i nadziei dla tych, którzy stoją na życiowym zakręcie – Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie. Jesteśmy instytucją samorządową, której misją, choć niezapisaną wprost, jest niesienie pomocy tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Nasze działania opierają się na głębokim przekonaniu, że każdy zasługuje na szansę na godne życie, niezależnie od obecnych trudności. Dążymy do tego, by rodziny i osoby w trudnej sytuacji życiowej znalazły u nas solidne wsparcie – zarówno materialne, jak i specjalistyczne. Nasza oferta obejmuje pomoc finansową, dostęp do specjalistów z różnych dziedzin, a także działania na rzecz integracji społecznej osób, które z różnych przyczyn zostały wykluczone z życia wspólnoty.

Tworzymy historię naszej instytucji każdego dnia, realizując gminną strategię rozwiązywania problemów społecznych. Choć nie dysponujemy danymi, które pozwoliłyby nam szczegółowo opisać naszą pozycję na rynku czy konkretne wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy tu, by pomagać, słuchać i wspierać, a nasze zaangażowanie w lokalną społeczność jest niezachwiane.

W Ośrodku Pomocy Społecznej w Pszczynie każdy, kto potrzebuje pomocy, może liczyć na otwarte drzwi i serce. Wspólnie pracujemy na rzecz lepszej przyszłości dla nas wszystkich, budując społeczność, w której nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie

Mapa Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie

Siedziba główna

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Pszczynie
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych,
      planowanie pomocy dla osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, praca socjalna, realizowanie innych zadań przez pracownika socjalnego zatrudnionego w Ośrodku Pomocy Społecznej, zgodnie z zapisami obowiązujących przepisów prawnych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe zgodnie z przepisami o pomocy społecznej, prawo jazdy kat. B (prywatny samochód do wyjazdów w teren), wymagane uprawnienia zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy + dodatek za przeprowadzanie wywiadów środowiskowych lub świadczeń pracy socjalnyc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pszczynie