Czy to Twoja firma?

Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy praca

Sosnowiec

Od ponad trzech dekad jesteśmy wiernym kompanem w podróży przez meandry finansów i podatków. "Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy Sosnowiec" to nazwa, która dla wielu przedsiębiorców stała się synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Nasza siedziba, położona w malowniczym Sosnowcu przy ulicy Kościelnej, jest miejscem, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego biznesowe potrzeby są naszym priorytetem.

Zaczynaliśmy swoją działalność 10 grudnia 1990 roku, z pasją i zaangażowaniem wkładając serce w to, co robimy najlepiej – doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości. Przez lata, dzięki naszej nieustającej pracy i zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku. Nasze doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług, które świadczymy z myślą o rozwoju i bezpieczeństwie finansowym naszych partnerów biznesowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz doradztwa podatkowego, które są niezbędne do sprawnego zarządzania finansami każdej firmy. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując im rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki działalności.

Jako firma o ugruntowanej pozycji, z dumą podkreślamy, że nasz status indywidualnej działalności gospodarczej jest aktywny i stabilny, co świadczy o naszej solidności i odpowiedzialności wobec powierzonych nam zadań.

W każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się wysokimi standardami, dbając o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie i osobiste podejście do klienta. Razem możemy osiągnąć sukces i zapewnić stabilność finansową Państwa przedsiębiorstwa.

Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Zator
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Będzin
  6. Bukowno
  7. Bytom
  8. Kędzierzyn-Koźle
  9. Mikołów
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Marek Oleksiak - Doradca Podatkowy - oferty archiwalne

  • Księgowy/ a w Kancelarii Marek Oleksiak Doradca Podatkowy

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 400-11 250 zł / mies.
    • Praca w istniejącej od 32 lat kancelarii Doradcy podatkowego w Sosnowcu w godzinach od 8.00 do 16.00. w charakterze samodzielnej księgowej, prowadzącej komputerowo Księgi Handlowe i/lub Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów.

      Zakres obowiązków

      • Pracujemy hybrydowo tj. częściowo zdalnie, łącząc się z serwerem kancelarii.
      • Podstawowym kryterium doboru kandydata jest wiedza i samodzielność w pracy, aczkolwiek zatrudniona osoba zawsze może liczyć na niezbędną merytoryczną pomoc.
      • Dołącz do naszego 10 – osobowego zespołu.

      Wymagania

      • Znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości, obsługa komputerowych programów KPiR / Ksiąg Handlowych, obsługa internetu, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole.
      • Minimalne doświadczenie: zależne od zakresu pracy,
      • Wykształcenie: Wyższe licencjackie.

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w obsłudze programu księgowego CDN Optima,
      • Doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
      • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość).

      Oferujemy

      • Rodzaj umowy: umowa o pracę
      • Rodzaj pracy: Pełny etat
      • Wynagrodzenie: od 4.000 zł do 8.000 zł (netto)
      • Czas trwania umowy: nieokreślony
      • Szkolenia i dostęp do wykładni prawa podatkowego
      • Liczba wakatów: 2.

        Prosimy o składanie CV osobiście w Kancelarii doradcy podatkowego:

        ul. Kościelna 16 p. 202, 41-200 Sosnowiec,