Solartime

Czy to Twoja firma?

Solartime praca

Rzeszów

Od ponad dekady jesteśmy pionierami w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Solartime to więcej niż firma – to zespół ludzi z pasją, który od 2009 roku nieustannie dąży do tego, aby energia słoneczna była dostępna dla każdego. Nasze główne oddziały w Rzeszowie, Warszawie, Katowicach, a także obecność w Teksasie, świadczą o naszym międzynarodowym zasięgu i ambicji, by być liderem w dziedzinie ekologicznych rozwiązań energetycznych.

Specjalizujemy się w montażu kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania. Nasze usługi obejmują audyt lokalizacji, zapotrzebowania i zużycia energii, co pozwala nam na stworzenie indywidualnych projektów systemów, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów. Dodatkowo, oferujemy doradztwo finansowe, montaż instalacji oraz pełne wsparcie w procesie odbioru technicznego przez Zakład Energetyczny.

Jesteśmy dumni z naszej Mistrzowskiej Gwarancji – 20 lat na wszystkie elementy instalacji, co jest dowodem na nasze zaufanie do jakości i trwałości oferowanych przez nas systemów. To właśnie nasze doświadczenie, połączone z kompleksowością obsługi i własnymi ekipami montażowymi, stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Wartość wykonanych przez nas instalacji OZE, sięgająca około 300 milionów złotych netto, jest potwierdzeniem naszej stabilności finansowej i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Dzięki temu możemy nieustannie inwestować w rozwój i innowacje, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

W Solartime wierzymy, że przyszłość należy do odnawialnych źródeł energii i każdy krok, który podejmujemy, ma na celu przyczynienie się do lepszego jutra. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się czystą i ekonomiczną energią słoneczną. Razem zmieniamy świat na lepsze.

Solartime najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Solartime

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Solartime

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Solartime

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Solartime
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Otwock

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Solartime - oferty archiwalne

  • Konsultant ds. wsparcia sprzedaży/umawianie spotkań

    Solartime
    • Dynów
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Konsultant ds. wsparcia sprzedaży/umawianie spotkań/ praca zdalna lub stacjonarna
      Miejsce pracy: Rzeszów

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

      Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

      Zakres obowiązków

      • Telefoniczne umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych,
      • Realizowanie wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych,
      • Dbanie o wysoki poziom obsługi Klienta i rzetelne uzupełnianie danych w systemie,
      • Dbałość́ o wizerunek firmy,
      • Dbałość o atmosferę w firmie i zespole.

      Wymagania

      • Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami,
      • Zaangażowania i poważnego podejścia do tematu pracy,
      • Motywacji, entuzjazmu do realizowania zadań oraz ukierunkowanych na osiągnięcie zamierzonych celów,
      • Umiejętności słuchania, wyciągania wniosków i analizy potrzeb klienta,
      • Chęci do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowych,
      • Dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym,
      • Mile widziane doświadczenie telefonicznej sprzedaży w Call Center,
      • Doświadczenie w obszarze fotowoltaiki i umawianiu spotkań dla doradców w branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Umowę zlecenie,
      • Wdrożenie i wsparcie przełożonego,
      • Szkolenia produktowe w zakresie fotowoltaiki i innych odnawialnych źródeł energii,
      • Wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej + premia uzależniona od Twoich wyników,
      • Pracę w przyjaznej atmosferze, w kulturze wspierającej dzielenie się wiedzą,
      • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon.

Pracodawcy w Rzeszowie