ZIELIŃSKI PASZE&AGRO

Czy to Twoja firma?

ZIELIŃSKI PASZE&AGRO praca

Krasnosielc

Zieliński Pasze&Agro. Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1994 r. z całkowicie polskim kapitałem. Dzięki doświadczeniu zdobytemu poprzez wieloletnią współpracę z Hodowcami dostarczamy Rolnikom kompleksowe wsparcie w produkcji rolnej. Indywidualne podejście do klienta, wsparcie specjalistów, doskonała obsługa oraz rodzinna atmosfera pracy to tylko niektóre z naszych atutów. Zajmujemy się sprzedażą m.in. nawozów mineralnych, materiału siewnego, folii rolniczych, komponentów paszowych. Oferujemy również usługowe mieszanie pasz. Jesteśmy największym dystrybutorem nawozów z Anwil - Włocławek na terenie woj. mazowieckiego.

ZIELIŃSKI PASZE&AGRO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy ZIELIŃSKI PASZE&AGRO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIELIŃSKI PASZE&AGRO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZIELIŃSKI PASZE&AGRO

Siedziba główna

ZIELIŃSKI PASZE&AGRO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZIELIŃSKI PASZE&AGRO - oferty archiwalne

  • Magazynier, praca jednozmianowa - Zieliński Pasze & Agro

    • Krasnosielc
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
      MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
      Miejsce pracy: Krasnosielc, pow. makowski

      Zakres obowiązków

      Pakowanie towarów - przygotowanie towaru do odbioru przez kierowcę, pomoc w załadunku oraz rozładunku samochodów we współpracy z kierowcą, przygotowanie towaru do odbioru przez klientów
      Utrzymywanie porządku na magazynie oraz na placu przed magazynem
      Obsługa ładowarki teleskopowej oraz wózka widłowego
      Ustalanie harmonogramu dostaw z biurem handlowym.
      Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wydania oraz sprzedaży

      Wymagania

      Uprawnienia na wózki widłowe oraz ładowarki teleskopowe
      Znajomość branży rolniczej, w szczególności składników paszowych dla zwierząt gospodarskich - mile widziane
      Dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu
      Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
      Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      Pracę jednozmianową - od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu (4h)
      Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
      Stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
      Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole w firmie rodzinnej

      Kandydat, powinien identyfikować się z wartościami najważniejszymi dla firmy Zieliński Pasze & Agro:
      Sumienność, samodyscyplina.
      Odpowiedzialność i zaangażowanie.
      Uczciwość, lojalność, poufność.
      Gotowość niesienia pomocy kolegom z zespołu.
      Szczerość, wzajemny szacunek.

      Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres e-mail: rekrutacja"małpka"zielinskiagro.pl w tytule maila proszę wpisać Magazynier + imię i nazwisko. Zgłoszeń można również dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu: 791 309 209 . Prosimy o zawarcie w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”
      Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Przedstawiciel handlowy ds. hurtu

    • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. HURTU

      Siedziba Firmy: Krasnosielc, pow. makowski

      • Aktywna sprzedaż asortymentu firmy m.in. komponentów paszowych, mieszanek paszowych, nawozów - w ilościach hurtowych

      • Pozyskiwanie nowych klientów różnymi kanałami

      • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami handlowymi

      • Obsługa pozyskanych zamówień - przekazanie zamówień do biura, ustalanie terminu dostaw

      • Przygotowywanie ofert handlowych dla obecnych oraz potencjalnych klientów

      • Stałe monitorowanie oraz analiza rynku

      Wymagania

      • Znajomość branży rolniczej, w szczególności rynek nawozów i pasz - warunek konieczny

      • Doświadczenie w sprzedaży hurtowej na podobnym stanowisku - mile widziane

      • Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań i celów budżetowych, duża motywacja

      • Komunikatywność i zdolność łatwego nawiązywania relacji biznesowych

      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

      • Stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia w systemie premiowym

      • Praca od poniedziałku do piątku

      • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole w firmie rodzinnej

      • Możliwość pracy zdalnej

      • Sprzęt niezbędny do wykonywania swoich obowiązków (laptop, telefon, samochód)

      • Sumienność, samodyscyplina.

      • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

      • Uczciwość, lojalność, poufność.

      • Gotowość niesienia pomocy kolegom z zespołu.

      • Szczerość, wzajemny szacunek

      Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres adres e-mail: rekrutacja"małpka"zielinskiagro.pl w tytule e-mail proszę wpisać Przedstawiciel handlowy ds. hurtu + imię i nazwisko.