Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Czy to Twoja firma?

Centrum Okulistyczne Visco sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Jesteśmy Centrum Okulistycznym VISCO, Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o zdrowie Twoich oczu. Od momentu naszego powstania w 2003 roku w Bydgoszczy, naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług okulistycznych. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym pacjentom kompleksową opiekę, począwszy od specjalistycznych konsultacji, poprzez zaawansowane badania diagnostyczne, aż po precyzyjne zabiegi chirurgiczne.

Nasza oferta to więcej niż tylko standardowa opieka okulistyczna. Zajmujemy się leczeniem ambulatoryjnym, które umożliwia pacjentom szybki powrót do zdrowia i codziennych aktywności. Dla tych, którzy wymagają bardziej intensywnego leczenia, dostępne jest również leczenie stacjonarne jednego dnia. W naszym centrum wykonasz zabiegi laserowe YAG, które są nowoczesną metodą leczenia wielu schorzeń oczu, a także skorzystasz z innowacyjnych technik, takich jak aplikacja zatyczek punktów łzowych czy iniekcje doszklistkowe.

Specjalizujemy się w operacjach zaćmy i jaskry, które przeprowadzamy z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantujących bezpieczeństwo i skuteczność. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w poprawę jakości widzenia naszych pacjentów sprawiają, że jesteśmy uznawani za jedno z wiodących centrów okulistycznych w regionie.

Rozumiemy, jak ważne jest, aby każdy pacjent czuł się wysłuchany i zrozumiany. Dlatego nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy podchodzą do każdego przypadku z empatią i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby nasi pacjenci byli informowani o każdym etapie leczenia i czuli się komfortowo podczas każdej wizyty.

Nasza praca to nasza pasja, a zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów to nasz priorytet. Zapraszamy do skorzystania z możliwości umówienia się na wizytę online, co jest wyrazem naszego dążenia do ciągłego ulepszania dostępu do opieki okulistycznej. W Centrum Okulistycznym VISCO jesteśmy zawsze gotowi pomóc Ci zobaczyć świat w lepszym świetle.

Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Bydgoszcz
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Psycholog / Psychoterapeuta

    Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa zlecenie
    Polecana
    Dodana

Mapa Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Centrum Okulistyczne Visco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum Okulistyczne Visco spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej: Aniukiewicz-Kubas Anna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Visco) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Bołtucia 10, NIP 5542989352, REGON 387631195, KRS 0000871701

      zatrudni osobę na stanowisko PIELĘGNIARKA.

      Zakres obowiązków

      • praca na oddziale chirurgii jednego dnia (w tym m.in. przygotowywanie sali chorych przed zabiegami; przygotowywanie narzędzi i pakietów do sterylizacji i ich sterylizacja; inne obowiązki związane z pracą oddziału chirurgii jednego dnia);
      • praca w gabinecie okulistycznym;
      • wykonywanie EKG
      • prowadzenie EDM zgodnie z kwalifikacjami

      Wymagania

      • czynne prawo wykonywania zawodu,
      • wykształcenie min. średnie,
      • znajomość obsługi komputera
      • mile widziana znajomość oprogramowania Kamsoft (KS-SOMED i in.)

      Oferujemy

      • praca na pełen etat (7godz. 35 min. dziennie, pon.-pt.)
      • praca w godzinach dziennych
      • miła i życzliwa atmosfera w pracy
      • wynagrodzenie od 3000 PLN brutto (uzgodnione po rozmowie)

Pracodawcy w Bydgoszczy