NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Pełna nazwa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "BIAMED" Bogdan Żegota
Adres rejestrowy
ul. Wilcza 29/31 97-200 Tomaszów Mazowiecki
NIP
7731336876
REGON
590783887
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.01.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.21.Z Praktyka lekarska ogólna
  • 86.22.Z Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.23.Z Praktyka lekarska dentystyczna
  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna
  • 86.90.C Praktyka pielęgniarek i położnych

Uprawnienia

  • 2000-10-13, Rejestr podmiotów leczniczych, Decyzja, Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi Łódź
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

3.3

Na podstawie 14 ocen z Google.

Mivox

Mivox

"Ok"

3 lata temu

Krystian Geszcz

"Ok"

4 lata temu

Василь Коваль

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED - oferty archiwalne

  • Lekarz POZ

    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Zatrudnię lekarza do pracy w POZ na umowę zlecenie lub część etatu.

      Zakres obowiązków

      Udzielanie świadczeń medycznych w ramach umowy z NFZ.

      Wymagania

      • I lub II stopień specjalizacji z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub ogólnej
      • mile widziane doświadczenie w pracy w POZ
      • znajomość obsługi komputera ( program mMedica )

      Oferujemy

      • praca w dogodnych godzinach (np: 8 -13 lub 15 - 18 ) i dniach tygodnia (codziennie lub kilka razy w tygodniu)
      • wynagrodzenie do uzgodnienia
      • możliwość wynajęcia mieszkania w budynku poradni

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim