POL-EKO

Czy to Twoja firma?

POL-EKO praca

Tomaszów Mazowiecki

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiej myśli technologicznej w dziedzinie produkcji urządzeń laboratoryjnych. Nasza firma, POL-EKO, zrodziła się z pasji do nauki i innowacji, a dziś z dumą zatrudniamy 211 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju nauki i technologii.

Nasza oferta to szeroka gama urządzeń, które znajdują zastosowanie w laboratoriach, biotechnologii, genetyce, chemii i wielu innych sektorach. Wśród nich znajdziesz Inkubatory CO2, stacje monitoringu ścieków i wody, urządzenia termostatyczne, dygestoria oraz aparaturę online. Każde z nich jest projektowane i produkowane z największą starannością, zgodnie z polskimi i europejskimi normami, co zapewnia ich niezawodność i nowoczesność.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty służą specjalistom z ponad 90 krajów. To zaufanie, które zdobyliśmy na światowym rynku, jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy. Nasz park maszynowy, rozwijany z pasją przez ponad 10 lat, jest naszym przewodnim atutem, który pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferowanych rozwiązań.

W POL-EKO rozumiemy, że zakup urządzenia to dopiero początek drogi. Dlatego też oferujemy kompleksowe wsparcie, które obejmuje szkolenia, serwis, okresowe przeglądy techniczne oraz wzorcowanie. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli skupić się na swojej pracy, mając pewność, że ich sprzęt jest zawsze w pełni sprawny.

W naszej pracy kierujemy się zasadami nowoczesnego designu, niezawodności i atrakcyjnej ceny. Wdrażamy najnowsze technologie, aby nasze urządzenia były nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne dla użytkownika. Wierzymy, że dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju nauki i technologii, a co za tym idzie – do budowania lepszego jutra.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy, tak jak my, wierzą w siłę innowacji i nieustannego rozwoju. Razem możemy więcej.

POL-EKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy POL-EKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POL-EKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa POL-EKO

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
POL-EKO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Stargard
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POL-EKO - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka-masażysta

    POL-EKO
    • Tomaszów Mazowiecki
    • pełny etat
    • Salon Urody Kopacz Beauty poszukuje dodatkowego wsparcia do naszego zespołu

      Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

      • kosmetyczka
      • kosmetolog
      • masażysta

      Jesli Twoje doswiadczenie nie jest zbyt bogate a masz pasję i chęc do nauki. Potrafisz zapromować i zaistmieć w medial social.

      Chcwsz się dalej rozwijać i pracować w branży beauty to ta OFERTA jest dla Ciebie.

      Czekamy na Twoje CV. Aby dołączyć do naszego teamu wyślij wiadomość lub zadzwoń 693910781

      Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klientów w danej spacjalizacji

      Wymagania

      • mile widziane wykształcenie z zakresu kosmetologii (studia, studium, kursy)
      • mile widziane (ale nie obowiązkowe) doświadczenie zawodowe na stanowiskach, związanych z kosmetologią
      • doświadczenie w zawodzie masażysty
      • obsługa komputera (promowanie salonu w medial social)
      • wysoka kultura

      Oferujemy

      • pracę w dobrze wyposażonym salonie na dobrej jakości kosmetykach
      • przytulna atmosfera
      • wysokie wynagrodzenie

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim