Czy to Twoja firma?

ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tomaszów Mazowiecki

W sercu Polski, w malowniczym Tomaszowie Mazowieckim, rozwinęła się nasza historia, która zaczęła się pisać już w 1945 roku. Jesteśmy Roldrob S.A., dumnym członkiem Grupy Drosed, i stanowimy jedną z największych sił w produkcji drobiu i wyrobów drobiowych w naszym kraju. Z biegiem lat, nasza firma ewoluowała, przekształcając się i rosnąc w siłę, by dziś zatrudniać ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników i dostarczać rocznie 150 tysięcy ton najwyższej jakości produktów.

Nasze dziedzictwo jest zakorzenione w polskiej tradycji, którą z dumą łączymy z nowoczesnymi metodami produkcji. Dzięki temu, nasze produkty - od gęsi, przez kaczkę, kurczaka, aż po kurczaka kukurydzianego i certyfikowanego kurczaka polskiego - zdobywają uznanie zarówno na rodzimym rynku, jak i poza jego granicami. Jesteśmy obecni w całej Unii Europejskiej, a także w Azji i Afryce, co świadczy o międzynarodowym zasięgu i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci na całym świecie.

W Roldrob S.A. innowacja i jakość idą w parze. Posiadamy nowoczesne linie technologiczne oraz tunele schładzania, które gwarantują świeżość i bezpieczeństwo naszych produktów. Inwestujemy również w nowoczesne parki maszynowe, aby nasze produkty pieczone i panierowane zawsze spełniały najwyższe standardy. Nasze zaangażowanie w doskonałość potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC i IFS, które są dowodem na nasze nieustanne dążenie do perfekcji.

Jako część francuskiej Grupy LDC, cieszymy się stabilnością finansową i strategicznym wsparciem, które pozwala nam nieustannie się rozwijać i innowować. Nasze wartości - uczciwość, szacunek, solidność, tolerancja - są fundamentem, na którym budujemy nasze relacje zarówno wewnątrz organizacji, jak i z naszymi partnerami oraz klientami.

W Roldrob S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza przeszłość. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość, smak i tradycję połączoną z nowoczesnością. Razem tworzymy historię sukcesu, która trwa już ponad siedem dekad.

ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

    ROLDROB SPÓŁKA AKCYJNA
    • Tomaszów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 150-3 650 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie maszyn i urządzeń do uruchamiania produkcji, zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń, segrgowanie i pakowanie towaru z linii produkcyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 150 - 3 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Drobiarz

    • 2 980 zł / mies.

      prace ręczne przy obróbce drobiu, dzielenie, pakowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 980 PLN

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim