Velvet CARE

Czy to Twoja firma?

Velvet CARE praca

Klucze

Jesteśmy Velvet CARE, duma Kluczy, serce polskiej innowacji w produkcji papierowych produktów higienicznych. Nasza historia zaczyna się w 1897 roku, a każdy dzień od tego czasu jest kolejnym krokiem w naszej misji dostarczania produktów, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Jako lider rynku w Polsce, nieustannie dążymy do tego, by nasze papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki kuchenne marki Velvet, Classic, Apsik oraz marki własne naszych klientów były synonimem jakości i innowacji. Nasze produkty, znane od 1997 roku, są wyrazem pasji, z jaką podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności.

Zespół Velvet CARE to 800 osób, które każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robimy. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć w Polsce, ale nasze ambicje sięgają dalej – chcemy być liderem w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze korzenie są głębokie, ale patrzymy w przyszłość – od 2018 roku rozwijamy się pod skrzydłami funduszu Abris, co daje nam solidne fundamenty do dalszego, dynamicznego rozwoju.

Innowacje i jakość to nasze kluczowe słowa. Nowoczesny park maszynowy, inwestycje w infrastrukturę oraz ekologiczne podejście do produkcji to nasze atuty, które wyróżniają nas na rynku. Jesteśmy posiadaczami certyfikatów BRC CP, IFS, EU ECOLABEL, FSC®, PEFC oraz systemów zarządzania jakością i środowiskiem opartych o wymagania norm 9001, 14001, a także BHP wg normy ISO 45001:2018 i zarządzania energią ISO 50001:2018. To dowód na to, że bezpieczeństwo, jakość i dbałość o środowisko są dla nas priorytetem.

Nasze produkty zdobywają uznanie nie tylko w Polsce, ale i na rynkach międzynarodowych. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować polską markę poza granicami kraju, a przejęcie czeskiej spółki Moracell w 2020 roku to kolejny krok w kierunku naszej międzynarodowej ekspansji.

Rozwój, ekologia, jakość – to wartości, które nas kierują. W Velvet CARE wierzymy, że można połączyć sukces biznesowy z odpowiedzialnością społeczną i troską o naszą planetę. Zapraszamy do świata Velvet CARE, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klientów jest naszą największą nagrodą.

Velvet CARE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy badania i rozwój inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Velvet CARE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Velvet CARE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Velvet CARE

Siedziba główna

Velvet CARE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Velvet CARE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olkusz
  3. Bielsko-Biała
  4. Zawiercie
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Kraków
  7. Katowice
  8. Wolbrom
  9. Jaworzno
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Velvet CARE - oferty archiwalne

  • Pracownik Nowej Maszyny Papierniczej

    Velvet CARE
    • Klucze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozbudową zakładu o kolejną maszynę papierniczą poszukujemy nowych pracowników!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa urządzenia do rozwłókniania surowców i stała kontrola jego pracy
      • Odpowiednie dozowanie surowców do urządzenia rozwłókniającego
      • Bieżąca kontrola poziomu rozwłóknionej masy w zbiornikach oraz szczelności instalacji
      • Obsługa pulpitu sterowniczego przy urządzeniu rozwłókniającym
      • Obsługa produkcyjnego programu komputerowego i ewidencjonowanie danych w systemie

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie techniczne
      • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych oraz przy nadzorowaniu parametrów produkcyjnych
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)
      • Chęć do uczenia się i rozwoju
      • Mile widziane uprawnienia: suwnice, hakowy, elektryczne

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + dodatki
      • Pracę w firmie z długoletnią tradycją, rozpoznawalnymi markami
      • Świadczenia pozapłacowe - karta multisport oraz dodatkowa opieka medyczna
      • Możliwość korzystania ze sklepiku z artykułami firmowymi
      • Poznanie najnowszych technologii
      • Pracę umożliwiającą podnoszenie kwalifikacji i szybki rozwój zawodowy (możliwy szybki awans)

    Velvet CARE
    • Klucze

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie stałe + dodatki

Pracodawcy w Kluczach