Profi Styl

Czy to Twoja firma?

Profi Styl praca

Bytom

W dzisiejszych czasach okno nie jest już tylko otworem wypełnionym zwykłym szkłem w ramie, którego jedynym zadaniem było umożliwienie dostępu światła do środka pomieszczenia. Stało się ono ważną częścią aranżacji wnętrza i każdy nawet najdrobniejszy szczegół jego wykończenia ma ogromne znaczenie. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku związanym z dekoracją okien.

Profi Styl najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Bytom
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Profi Styl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Profi Styl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Profi Styl

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Profi Styl
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bytom
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Katowice
  6. Chorzów
  7. Kraków
  8. Łódź
  9. Myszków
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Profi Styl - oferty archiwalne

  • LAKIERNIK PROSZKOWY

    Profi Styl
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Szukamy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

      LAKIERNIK PROSZKOWY

      Zakres obowiązków

      • Lakierowanie elementów różnej wielkości;

      • Obsługa urządzeń lakierniczych;

      • Kontrolowanie jakości wykonywanych prac

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

      • Zdolności manualne;

      • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole;

      • Dbanie o powierzony sprzęt

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

      • Miłą atmosferę pracy;

      • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Pracodawcy w Bytomiu