Czy to Twoja firma?

Podłogi L. C. sp. z o.o. praca

Raciąż

Jesteśmy "Podłogi L.C." Sp. z o.o., sercem naszej działalności jest miejscowość Unieck, gdzie od 2012 roku z pasją tworzymy produkty tartaczne najwyższej jakości. Nasza historia zaczyna się wraz z rejestracją spółki, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze umiejętności i poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów tartacznych, które są wynikiem połączenia tradycyjnych metod pracy z nowoczesnym podejściem do obróbki drewna. Każdy produkt, który opuszcza nasze progi, jest świadectwem naszej dbałości o detale i zaangażowania w tworzenie trwałych wartości.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasz kapitał zakładowy w wysokości 100 000,00 złotych jest solidnym fundamentem naszej stabilności finansowej i pozwala nam na realizację ambitnych planów na przyszłość.

Nasza misja i wartości, choć nie zostały tutaj sprecyzowane, są dla nas drogowskazem w codziennej pracy. Dążymy do tego, aby każdy klient czuł, że jest dla nas ważny, a nasze produkty spełniają jego indywidualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że to właśnie zaangażowanie w budowanie relacji z klientami i dostarczanie im produktów najwyższej jakości jest kluczem do sukcesu.

W "Podłogi L.C." Sp. z o.o. stawiamy na rozwój i innowacje, choć nie posiadamy szczegółowych informacji na temat naszych certyfikatów czy unikalnych przewag konkurencyjnych. Jesteśmy jednak pewni, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w tworzenie wyrobów tartacznych są najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych produktów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego!

Podłogi L. C. Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Podłogi L. C. Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Podłogi L. C. Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Podłogi L. C. Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Podłogi L. C. Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Podłogi L. C. Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik tartaku

    • Raciąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnię do pracy w tartaku pracowników fizycznych oraz operatorów maszyn tartacznych. Stawka godzinowa jest ustalana indywidualnie w zależności od umiejętności. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenie. Kontakt 609370610. Umowa o pracę na 1 etat.

      Zakres obowiązków

      prace związane z obróbką drewna

      Wymagania

      mile widziane osoby z doświadczeniem, osoby bez doświadczenia również zapraszamy, wszystkiego nauczymy.

      Oferujemy

      oferujemy stałą pracę, możliwości rozwoju, pracę w zgranym zespole. Istnieje możliwość zorganizowania dojazdu do pracy lub zwrot części kosztów.

Pracodawcy w Raciąży