GT Poland

Czy to Twoja firma?

GT Poland praca

Skoczów

Firma GT Poland Sp z o.o z siedzibą w Skoczowie została założona 1 kwietnia w 1994 roku. Firma jest głównym liderem w produkcji języków do pasów bezpieczeństwa i innych komponentów do produkcji samochodów eksportowanych do krajów Europy, Azji i Ameryki Pn. Firma Zatrudnia ponad 300 osób. Stawia na wysoką jakość produktów oraz obsługę klientów.

GT Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy GT Poland

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GT Poland

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GT Poland

Siedziba główna

GT Poland poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GT Poland
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Skoczów
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Ustroń
  6. Częstochowa
  7. Kraków
  8. Bielsko-Biała
  9. Cieszyn
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GT Poland - oferty archiwalne

  • Customer Support

    GT Poland
    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • GT Poland Sp. z o.o. w Skoczowie zatrudni pracownika do działu kontroli jakości na stanowisko Customer Support.

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie klienta,
      • Rozwiązywanie problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów,
      • Analizowanie probemów, monitorowanie zadowolenia klientów,
      • Znajomość metod i narzędzi do rozwiązywania problemó jakościowych (8D, Ishikawa, 5WHY etc.).

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne,
      • Znajmość języka angielskiego na poziomie B2,
      • Prawo jazdy kat.B - mobilność,
      • Komunikatywność, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie ze stawką miesięczną+ premia regulaminowa i absencyjna,
      • Praca od poniedziałku do piątku,
      • Umowa o pracę na czas określony,
      • W zakładzie działam ZFŚS (paczki dla dzieci, dofinansowania do obozów, kolonii, spotkania integracyjne itp.)

Pracodawcy w Skoczowie