Czy to Twoja firma?

F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK praca

Rzeszów

Od momentu założenia w 2013 roku, F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK stał się znaczącym punktem na mapie Rzeszowa, oferując mieszkańcom dostęp do szerokiego asortymentu artykułów spożywczych. Nasza działalność jest ukierunkowana na potrzeby lokalnej społeczności, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a zakupy stają się przyjemnością.

Nasze sklepy wielobranżowe, prowadzone z pasją i zaangażowaniem, odzwierciedlają ducha przedsiębiorczości i bliskości z klientem. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia mieszkańców Rzeszowa, dostarczając im produkty, które są nie tylko potrzebne, ale i pożądane.

Choć nie dysponujemy formalnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej, to nasza obecność i stały rozwój od ponad dekady świadczą o solidnym fundamencie, na którym budujemy naszą markę. Nasz zespół, choć niezliczony w konkretne liczby, składa się z doświadczonych sprzedawców i kierowników, którzy są sercem F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK. To dzięki ich pracy nasz sklep funkcjonuje sprawnie i zawsze jest gotowy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nie posiadamy formalnych oświadczeń misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, ale nasze codzienne działania są odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Naszym celem jest bycie zaufanym dostawcą, do którego nasi klienci mogą zawsze się zwrócić.

Właściciel, Robert Kłosek, jest nie tylko nazwiskiem stojącym za firmą, ale przede wszystkim osobą, która zna i rozumie lokalny rynek, dbając o to, by nasze działania były zawsze zgodne z potrzebami i oczekiwaniami społeczności, której służymy.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia Rzeszowa i jego mieszkańców, i choć nie możemy pochwalić się międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, to nasza lokalna działalność jest dla nas źródłem satysfakcji i inspiracji do dalszego rozwoju.

W F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK wierzymy, że sukces tkwi w prostocie, zaangażowaniu i ciężkiej pracy, a nasza historia i codzienne działania są najlepszym tego dowodem. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia osobistej obsługi, która sprawia, że jesteśmy wyjątkowi na tle innych sklepów w Rzeszowie.

F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK

Siedziba główna

F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Nowa Sarzyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.U.M. ROBERT KŁOSEK - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęci do pracy, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie