PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.

Czy to Twoja firma?

PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c. praca

Jaworze

Witaj! Jesteśmy PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c., Twoim zaufanym producentem opakowań drewnianych z malowniczego Jaworza. Nasza lokalizacja przy ulicy Zdrojowej jest sercem naszej kreatywności i innowacji, gdzie z pasją tworzymy produkty, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów.

Nasza oferta to szeroki asortyment opakowań drewnianych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty są wynikiem głębokiej wiedzy i doświadczenia, które zdobywamy nieustannie od lat. Choć nie dysponujemy pełnymi danymi historycznymi, to nasza pozycja na rynku mówi sama za siebie – jesteśmy postrzegani jako "super producent", co jest dla nas najlepszym świadectwem jakości i zaangażowania w to, co robimy.

Nasza praca to nie tylko produkcja opakowań, to także budowanie relacji z klientami, oparte na zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb. Choć nie możemy podzielić się konkretnymi danymi o naszej misji czy wartościach, to nasi klienci codziennie doświadczają ich poprzez jakość naszych produktów i poziom obsługi.

Rozumiemy, że innowacyjność i jakość to fundamenty sukcesu w naszej branży. Opinie naszych klientów świadczą o tym, że nasze opakowania drewniane są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie wykonane, co sprawia, że są one wybierane przez przedsiębiorstwa poszukujące najlepszych rozwiązań.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Ciągle poszukujemy nowych sposobów na ulepszanie naszych produktów i usług, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynku.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy stworzyć opakowania, które nie tylko zabezpieczą Twój produkt, ale i wzbogacą jego prezentację. Poznajmy się bliżej i pozwól, że pokażemy Ci, jak nasza wiedza i doświadczenie mogą przyczynić się do sukcesu Twojej marki.

PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c.

Siedziba główna

Praca PAS-GROUP GREŃ, GAŁUSZKA s.c. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży w branży opakowań

    • Jaworze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PAS-Group S.C., lider w branży opakowń, poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych Klientów
      • Sporządzanie ofert
      • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
      • Kompleksowa obsługa kontrahentów w zakresie opakowań
      • Pozyskiwanie nowych dostawców
      • Ścisła Współpraca z działem realizacji zamówień

      Wymagania

      Wymagane:

      • Prawo jazdy kat. B

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w sprzedaży
      • Znajomość j. obcego na poziomie komunikatywnym
      • Obsługa ERP- Enova
      • Obsługa CRM
      • Umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych (FB, Linkedin)

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Umowę o pracę
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Samochód służbowy

Pracodawcy w Jaworzu