Avtar Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Avtar sp. z o.o. praca

Konin

Avtar Sp. z o.o. - niezawodni w sektorze budownictwa szeroko rozumianego budując i remontując wszelkiego rodzaju obiekty począwszy od zaprojektowania po wykonawstwo. Specjalizujemy się również w naprawach żelbetowych oraz zabezpieczeniach ochronnych betonu i stali. Zadania wykonujemy na wszelkiego rodzaju obiektach w tym: przemysłowych, mieszkalnych, rolniczych, konserwatorskich, hydrotechnicznych oraz inżynieryjnych i specjalistycznych.

Avtar Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Konin
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Avtar Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Avtar Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Avtar Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Avtar Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PRACOWNICY BUDOWLANI/ OGÓLNOBUDOWLANI

    • Ełk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych – fachowców - praca w PISZU (nie wykończeniówka!)

      Wymagania

      • prawo jazdy
      • doświadczenie
      • z możliwością zakwaterowania.

      Oferujemy

      • praca w miłej atmosferze,
      • zgrana ekipa,
      • wysokie zarobki,
      • kontakt mail:
      • tel. 791-074-818

Pracodawcy w Koninie