Czy to Twoja firma?

CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY praca

Rzeszów

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy dumną częścią branży farmaceutycznej, z głębokimi korzeniami w sercu Rzeszowa. Nasza historia rozpoczęła się w czasach, gdy świat wyglądał zupełnie inaczej, ale nasza pasja do innowacji i doskonałości pozostała niezmienna. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku, zdecydowaliśmy się skupić nasze zasoby i wiedzę na produkcji farmaceutycznej, co okazało się kluczowym momentem w naszej ewolucji.

Dziś, Chema-Elektromet to synonim zaufania i jakości, oferując ponad 90 różnorodnych produktów, które służą zdrowiu i dobru pacjentów. Nasze portfolio obejmuje zarówno maści antybiotykowe, jak i zaawansowane wyroby medyczne, które znajdują zastosowanie w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyce stomatologicznej, a także w profilaktyce i leczeniu próchnicy oraz chorób przyzębia.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i wśród specjalistów. Nasza tajemnica? Nieustanne dążenie do doskonałości. Każdy nowy preparat jest skrupulatnie testowany i badany pod kątem fizycznym, chemicznym i medycznym, aby zapewnić najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo dla użytkowników. Współpraca z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce pozwala nam na ciągłe udoskonalanie naszych produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Jako prywatne przedsiębiorstwo, rozumiemy wartość niezależności i elastyczności w podejmowaniu decyzji. To pozwala nam szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i naszych klientów. Nasze ponad 70-letnie doświadczenie jest fundamentem, na którym budujemy naszą przyszłość, a wysoka jakość naszych produktów to obietnica, którą składamy każdego dnia.

W Chema-Elektromet wiemy, że zdrowie to najcenniejszy dar. Dlatego każdy produkt, który opuszcza nasze linie produkcyjne, jest dowodem naszego zaangażowania w poprawę jakości życia. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć zdrowszą przyszłość.

CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY

Siedziba główna

CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY - oferty archiwalne

  • Pracownik brygady dezynfekcji i utrzymania porządku

    CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      UTRZYMANIE CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ PRODUKCYJNYCH W ZAKŁADZIE FARMACEUTYCZNYM.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, ŚREDNIE ZAWODOWE LUB ZASADNICZE ZAWODOWE, SUMIENNOŚĆ, OTWARTOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, INICJATYWA. ADMINISTRATOREM PANA/PANI DANYCH OSOBOWYCH JEST CHEMA-ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY W RZESZOWIE. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 3 MIESIĄCE Z MOŻLIWOŚCIĄ DALSZEGO ZATRUDNIENIA Godziny pracy 06:45 - 14:
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu

    • Rzeszów
    • 2 800 zł / mies.

      PRZYJMOWANIE, PRZECHOWYWANIE I WYDAWANIE PRODUKTÓW SPÓŁDZIELNI ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI, PROWADZENIE WYMAGANEJ DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ.
      praca w godzinach 06:45-14:45

      Wymagania

      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, W TYM NARZĘDZI WORD, OUTLOOK WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, ŚREDNIE ZAWODOWE, DOŚWIADCZENIE W PRACY NA STANOWISKU MAGAZYNIERA BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM, MILE WIDZIANA OBSŁUGA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH PODNOŚNIKOWYCH Z MECHANICZNYM NAPĘDEM PODNOSZENIA Z WYŁĄCZENIEM WÓZKÓW Z WYSIĘGNIKIEM ORAZ WÓZKÓW Z OSOBĄ OBSŁUGUJĄCĄ, RZETELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • Młodszy referent ds. kontroli jakości

    • Rzeszów

      WYKONYWANIE BADAŃ ANALITYCZNYCH, PRZYGOTOWYWANIE ODCZYNNIKÓW, POBIERANIE PRÓB SUROWCÓW, PRODUKTÓW, OBSŁUGA URZĄDZEŃ KONTROLNO-POMIAROWYCH, WYKONYWANIE ANALIZ CHEMICZNYCH SUROWCÓW, PRODUKTÓW, OPRACOWANIE STATYSTYCZNE WYNIKÓW ANALIZ, PRZYGOTOWANIE PROTOKOŁÓW Z ANALIZ.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
      • Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE CHEMICZNE, ZNAJOMOŚĆ ANALITYKI CHEMICZNEJ - ANALIZY MIARECZKOWE, SPEKTROFOTOMETRYCZNE, CHROMATOGRAFICZNE (TLC, HPLC, GC)

      Oferujemy

Pracodawcy w Rzeszowie