Electric-Control

Czy to Twoja firma?

Electric-Control praca

Skawina

Jesteśmy Electric-Control Grabie, założonym w 2008 roku przedsiębiorstwem z serca malowniczego województwa małopolskiego. Nasza historia to opowieść o pasji do tworzenia, innowacji i dążeniu do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji stalowych, hal i namiotów, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopracowane. Rozumiemy, jak ważne jest przekazywanie wiedzy, dlatego oferujemy szkolenia i kursy, które pozwalają naszym klientom rozwijać się razem z nami.


Nasze usługi elektryczne są zawsze na najwyższym poziomie, a drukowane przez nas broszury, plakaty i katalogi reklamowe pomagają naszym klientom skutecznie komunikować się ze swoim rynkiem. Jesteśmy dumni z naszej umiejętności ręcznego oprawiania – to rzemiosło, które łączy tradycję z nowoczesnością. Dla naszych klientów detalicznych dostarczamy materiały niewyspecjalizowane, a także pomagamy w wyszukiwaniu potrzebnych informacji.

W naszej ofercie znajdziesz również sprzęt RTV i audiowizualny najwyższej jakości, a nasze usługi projektowe są dostosowane zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dzięki sprzedaży hurtowej maszyn i urządzeń dla przemysłu oraz handlu wspieramy rozwój innych przedsiębiorstw. Nasza działalność naukowa jest dowodem na to, że nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i ulepszeń.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są dane i informacje, dlatego oferujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych komputerów. Nasze projektowanie makiet i modeli to połączenie precyzji i kreatywności. W dziedzinie IT tworzymy, modyfikujemy i dostosowujemy oprogramowania, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna to wysoki poziom wiedzy i kompetencji, które zdobywaliśmy przez lata działalności. W Electric-Control Grabie łączymy doświadczenie z nowoczesnymi technologiami, aby dostarczać usługi i produkty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

Oferty pracy Electric-Control

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Electric-Control

Mapa Electric-Control

Siedziba główna

Pracodawcy w Skawinie