Czy to Twoja firma?

OPONY BUNAR praca

Lubliniec

Od ponad trzech dekad, w OPONY BUNAR , jesteśmy dumni z tego, że nasza pasja do motoryzacji przekłada się na niezawodność i bezpieczeństwo na drogach. Założeni w 1991 roku, z głębokimi korzeniami w Lublińcu, wyrośliśmy na lidera w branży usług oponiarskich, stając się częścią największej w Europie sieci warsztatów specjalistycznych.

Nasza oferta to nie tylko opony. To kompleksowy serwis, który obejmuje serwis klimatyzacji, diagnostykę komputerową, a także zaawansowaną mechanikę pojazdową – od skrzyni biegów po układy hamulcowe. Zatrudniamy 40 wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki ciągłemu szkoleniu, są mistrzami w swoim fachu.

Jakość naszych usług potwierdza certyfikat Michelin – symbol zaufania i doskonałości. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów. Nasz serwis mobilny, działający na terenie całego kraju, to wyraz naszej gotowości do działania, kiedy tylko nas potrzebujesz – niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, kierowcą pojazdu przemysłowego czy ciężarówki.

W OPONY BUNAR rozumiemy, że zaufanie buduje się latami, a utrata może nastąpić w sekundę. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby każda interakcja z nami była potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Nasze wysokie standardy obsługi są regularnie potwierdzane w audytach, a nasza przynależność do prestiżowej sieci warsztatów jest dowodem na to, że jakość jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do OPONY BUNAR – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszą misją, choć nie spisaliśmy jej na papierze. Razem z nami jedź bezpiecznie i pewnie w przyszłość.

Opony Bunar Antoni Bunar Gliwice najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Lubliniec
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Opony Bunar Antoni Bunar Gliwice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opony Bunar Antoni Bunar Gliwice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik

    Lakma STREFA
    • Warszowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Mechanik

    Dodana
  • Mechanik Utrzymania Ruchu

    LUDWIG CZEKOLADA SP. Z O.O.
    • Skoczów
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa Opony Bunar Antoni Bunar Gliwice

Adres rejestrowy

Praca Opony Bunar Antoni Bunar Gliwice - oferty archiwalne

  • Mechanik_Kopiec

    OPONY BUNAR
    • Zebrzydowice
    • Zakres obowiązków

      Do obowiązków będą należały:

      • Przeglądy okresowe aut, wymiana filtrów, oleju, klocków i tarcz hamulcowych, amortyzatorów i elementów zawieszenia, płynów eksploatacyjnych, rozrządów, sprzęgieł, turbin, obsługa klimatyzacji i diagnostyka komputerowa.
      • Osoba zatrudniona na stanowisku samodzielnego mechanika odpowiedzialna będzie za wykonywanie powyższych usług mechaniki samochodowej na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami firmy oraz wymianę opon podczas co sezonowej wymiany w samochodach osobowych i dostawczych.

      Wymagania

      • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego.
      • Wykształcenie min. średnie techniczne.
      • Rzetelność, sumienność oraz znakomita organizacja pracy.
      • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład europejskiej sieci.
      • Możliwości rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia.
      • Atrakcyjny system wynagrodzenia w zależności od osiąganych rezultatów.

      Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną lub kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 508 065 537

  • Mechanik_Kornet

    OPONY BUNAR
    • Zamość

      Wymagania

      • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mechanika samochodowego
      • umiejętność diagnozowania usterek
      • umiejętność obsługi testerów diagnostycznych
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność i zaangażowanie w pracę
      • prawo jazdy kat B.

      Oferujemy

      • Pracę w firmie, która ceni wiedzę, doświadczenie i potrzebę rozwoju
      • Atrakcyjny system wynagradzania zależny od osiąganych rezultatów
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Wieloetapowe szkolenia organizowane przez najbardziej uznane firmy z branży oponiarskiej i motoryzacyjnej.

      Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną lub kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 603 551 111

Pracodawcy w Lublińcu