Czy to Twoja firma?

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema praca

Stanisławów Pierwszy

Jesteśmy Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym, miejscem, gdzie edukacja spotyka się z pasją i nowoczesnością. Nasza historia zaczyna się w 2019 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi dla pierwszych uczniów, pragnących zdobywać wiedzę w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Nasze liceum oferuje wyjątkowe programy nauczania w klasach o profilach europejsko-prawniczym oraz ekonomiczno-bankowym, które zostały starannie zaprojektowane, aby wyposażyć młodych ludzi w umiejętności i wiedzę niezbędną do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym świecie. Z dumą podkreślamy, że nasze klasy prowadzone są przez nauczycieli, którzy nie tylko dzielą się swoją wiedzą, ale również swoją pasją, inspirując uczniów do ciągłego rozwoju.

Wierzymy, że edukacja to coś więcej niż tylko przekazywanie wiedzy – to proces wspierania każdego ucznia w dążeniu do doskonałości, zarówno w sferze akademickiej, jak i osobistej. Dlatego też kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój i dobre samopoczucie naszych uczniów, tworząc środowisko, w którym mogą oni bezpiecznie rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Jako liceum noszące imię Stanisława Lema, jednego z najbardziej wizjonerskich myślicieli XX wieku, jesteśmy zobowiązani do podtrzymywania jego dziedzictwa innowacji i nieustannego poszukiwania wiedzy. Nasza lokalizacja w Stanisławowie Pierwszym stanowi idealne miejsce dla młodzieży z powiatu legionowskiego i gminy Nieporęt, którzy cenią sobie możliwość nauki blisko domu, nie rezygnując przy tym z wysokiego poziomu edukacji.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z lokalizacji, ale przede wszystkim z wysokiego poziomu kształcenia, który oferujemy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta edukacyjna stanowi solidne fundamenty dla przyszłości naszych uczniów, przygotowując ich do wyzwań, jakie niesie ze sobą zarówno dalsza edukacja, jak i rynek pracy.

Zapraszamy do naszej społeczności Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema, gdzie każdy dzień jest krokiem w stronę realizacji marzeń i aspiracji naszych uczniów. Razem tworzymy przyszłość opartą na wiedzy, szacunku i ciągłym rozwoju.

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista Działu Rekrutacji

    Wszechnica Polska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
    • Mazowieckie
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Administrator HR z j. niderlandzkim

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Warszawa
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Wygasa
  • Administrator HR z j. niemieckim

    • Warszawa
    Wygasa

Mapa Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema

Siedziba główna

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr

    • Stanisławów Pierwszy
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie spraw kadrowych pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych,
      - sporządzanie umów o pracę,
      - wprowadzanie danych do SIO, GUS, PPK, arkusza organizacyjnego,
      - prowadzenie bieżącej obsługi ZFŚS,
      - współpraca z główną księgową,
      - pomoc w sprawach kancelaryjnych.

      więcej informacji dotyczących stanowiska na które szukamy pracownika znajduje się pod adresem:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Obsługa programów: Vulcan Kadry, Płace, Płatnik, PUE ZUS, portal GUS, aplikacji Systemu informacji oświatowej. Doświadczenie zawodowe: co najmniej 3-letnia praktyka na stanowisku związanym z obsługą kadrową w administracji samorządowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw kadr i płac

    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.

      Obsługa programów: onfo-system, kadry i płace lub Vulcan kadry, Płace, Płatnik, PUE, ZUS, portal GUS, SIO.
      Współpraca z instytucjami i jednostkami oświatowymi powiatu i gminy.
      Prowadzenie spraw kadrowych, prowadzenie obsługi płacowej Liceum.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Co najmniej 3-letnia praktyka związana z obsługą kadrową lub płacową - prowadzenie spraw kadrowych pracowników, prowadzenie kart wynagrodzeń. Obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz publicznych, niekaralność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Stanisławowie Pierwszym