Portpress

Czy to Twoja firma?

Portpress praca

Jaworzno

Nazywamy się Portpress i jesteśmy Twoją bezpieczną poligraficzną przystanią. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku w Jaworznie, gdzie zrodziła się nasza pasja do druku i innowacji. Przez lata ewoluowaliśmy, przekształcając się i rozwijając naszą markę, aż w 2016 roku z dumą przyjęliśmy nazwę Portpress. Nasze zaangażowanie w poszukiwanie nowych rozwiązań i odpowiadanie na potrzeby klientów uczyniło nas rozpoznawalnymi na rynku usług drukarskich.

Jesteśmy zespołem od 11 do 50 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w tworzenie produktów takich jak kalendarze, broszury, foldery, ulotki, wizytówki, plakaty, banery, stojaki reklamowe, opakowania, teczki i gadżety reklamowe. Nasza oferta to nie tylko druk, ale kompleksowa obsługa – od projektu graficznego, przez weryfikację, aż po dopasowanie do Twoich potrzeb i realizację.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo klucz, ale codzienna praktyka. Opracowaliśmy dedykowany system do obsługi zleceń, który gwarantuje płynność i precyzję produkcji. Nasze prace są doceniane, czego dowodem jest nagroda dla naszego kalendarza biurkowego, który zdobył pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez PRESS GLASS.

Rozumiemy, że świat nie kończy się na naszych granicach, dlatego w 2015 roku otworzyliśmy się na rynek europejski. To strategiczny krok, który pozwolił nam dotrzeć z naszymi produktami do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Nasze podejście do pracy opiera się na słuchaniu i rozumieniu potrzeb klientów. Dzięki temu tworzymy koncepcje graficzne i wybieramy materiały, które nie tylko odpowiadają oczekiwaniom, ale też skutecznie docierają do wybranego odbiorcy. To nasz sposób na budowanie przewagi konkurencyjnej.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale przede wszystkim z tego, co tworzymy każdego dnia. Zapraszamy Cię do współpracy z Portpress – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Portpress najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy Portpress

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Portpress

Mapa Portpress

Siedziba główna

Praca Portpress - oferty archiwalne

  • Graphic Designer/ Grafik

    Portpress
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zajmujemy się drukiem i projektowaniem graficznym.
      Od wielu lat łączymy rozmaite technologie oferując ciekawe rozwiązania poligraficzne.
      Projektując nie ograniczamy się do druku.
      Naszą pasją jest tworzenie komunikacji wizualnej marek.

      Do naszego zespołu poszukujemy - Graphic Designer

      Zakres obowiązków

        • Będziesz tworzyć projekty graficzne do druku, grafiki internetowe oraz materiały reklamowe;

        • Przygotowywać i sprawdzać pliki do druku;

        • Pracować koncepcyjnie nad nowymi projektami graficznymi.

        • Miejsce pracy to siedziba firmy w Jaworznie.

      Wymagania

        • Umiesz pracować pod presją czasu;

        • Znasz pakiet Adobe: Indesign, Illustrator, Photoshop;

        • Umiesz samodzielnie pracować nad koncepcjami graficznymi;

        • Umiesz pracować w zespole kreatywnym;

        • Masz doświadczenie z pracy w agencji reklamowej;

        • Projektowanie animacji będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

        • Stabilne zatrudnienie;

        • Terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

        • Pracę w młodym dynamicznym zespole;

        • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego;

        • Pracę przy projektach dla znanych marek.

Pracodawcy w Jaworznie