AxxonSoft Europe

Czy to Twoja firma?

AxxonSoft Europe praca

Kraków

Jesteśmy AxxonSoft – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań zabezpieczeń. Nasza historia zaczęła się od małej grupy inżynierów, którzy mieli wizję cyfrowej przyszłości nadzoru wideo. Od czasów analogowych rejestratorów wideo, przez wynalezienie przełomowego kodeka wideo, aż po inteligentne wyszukiwanie w nagraniach i skupienie się na sztucznej inteligencji, integracji i chmurze, zawsze byliśmy na froncie technologicznej innowacji.

Z Krakowa, serca Polski, rozwinęliśmy się w globalnego gracza, mając obecnie 32 biura na całym świecie i obsługując ponad 20 000 klientów w ponad 140 krajach. Nasza misja jest jasna – pomagamy budować bezpieczniejsze środowisko i zwiększać efektywność operacyjną za pomocą systemów bezpieczeństwa wideo i fizycznego, wykorzystując je w najbardziej efektywny i inteligentny sposób.

Oferujemy zaawansowane oprogramowanie do zarządzania wideo (VMS), platformę zarządzania informacjami o bezpieczeństwie fizycznym (PSIM), rozwiązania w chmurze (VSaaS) oraz autorskie, dostosowywalne analizy wideo AI. Nasze rozwiązania są synonimem inteligencji – wydobywamy użyteczne dane z wideo, integracji – łączymy niezależne systemy w jedną spójną całość, oraz automatyzacji – tworzymy niestandardowe scenariusze reakcji na zdarzenia.

Innowacja jest naszym głównym motorem napędowym. Wspieramy zaawansowane możliwości kamer wideo i standardy współpracy, takie jak ONVIF Profile G, T i M, co pozwala nam na utrzymanie pozycji lidera na rynku oprogramowania zabezpieczeń. Jesteśmy dumni z naszego zintegrowanego podejścia, silnych partnerstw z liderami rynku IT i bezproblemowo zintegrowanych analiz wideo AI, które dają nam przewagę konkurencyjną.

Nasza firma to zespół entuzjastów, którzy są w stanie rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy. Oferujemy naszym partnerom szkolenia, wsparcie przed sprzedażą, ocenę projektów, kalkulację sprzętu, wsparcie marketingowe i sprzedażowe oraz całodobowe wsparcie techniczne.

W AxxonSoft wierzymy, że bezpieczeństwo i efektywność to fundamenty, na których buduje się trwały sukces. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, by nasze rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale i niezawodne, pomagając naszym klientom w tworzeniu bezpieczniejszego i bardziej efektywnego świata. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii sukcesu i razem z nami kształtował przyszłość bezpieczeństwa.

AxxonSoft Europe najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy AxxonSoft Europe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AxxonSoft Europe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AxxonSoft Europe

Siedziba główna

Praca AxxonSoft Europe - oferty archiwalne

  • Business Development Manager - rynek europejski

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • AxxonSoft Europe poszukuje ambitnego, energicznego Business Development Managera.

      Będziesz na pierwszej linii dynamicznego rozwoju międzynarodowej firmy, a Twoim zadaniem będzie zarządzanie strukturą handlową w Europie oraz tworzenie i stosowanie skutecznej strategii rozwoju biznesu.

      Zakres obowiązków

      • Realizowanie strategii rozwoju sprzedaży w wybranych krajach Europy
      • Współpraca z siecią biur regionalnych
      • Zarządzanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami/partnerami kluczowymi
      • Posiadanie dogłębnej wiedzy na temat produktów i oferty firmy
      • Tworzenie ofert handlowych oraz
      • Identyfikowanie mocnych stron biznesu i potrzeb klientów
      • Śledzenie trendów w branży
      • Planowanie sprzedaży
      • Przekazywanie wiedzy o nowych produktach potencjalnym klientom/partnerom
      • Udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach, webinarach itp.
      • Dostarczanie kierownictwu informacji zwrotnych oraz raportów
      • Współtworzenie strategii działań promocyjnych z działem marketingu
      • Nadzorowanie kwestii technicznych i rozwoju produktu w oparciu o wymagania klienta
      • Zapewnienie wiarygodnych informacji zwrotnych i wsparcia posprzedażowego
      • Przekształcenie pracowników początkujących w wartościowych sprzedawców
      • Udział w negocjacjach i koordynacja prac nad realizacją kontraktów

      Wymagania

      • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i prezentacyjnych
      • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
      • Umiejętność negocjowania i rozwiązywania konfliktów
      • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju biznesu
      • Wysoki poziom motywacji oraz umiejętność motywowania zespołu
      • Dyspozycyjność i możliwość odbywania podróży służbowych

      Dodatkowe:

      • Doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku ds. rozwoju biznesu, kierownika sprzedaży lub podobnym
      • Doświadczenie w branży IT lub security
      • Znajomość rynku VMS / CCTV / PSIM będą dodatkowym atutem
      • Inne języki będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
      • Dynamiczny system premiowania
      • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji na samodzielnym stanowisku;
      • Elastyczny system pracy
      • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji;
      • Ścisłe wsparcie działu technicznego i marketingu;
      • Różnorodność wykonywanych czynności;
      • Przyjazną atmosferę w pracy;
      • Szkolenia

Pracodawcy w Krakowie