Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak

Czy to Twoja firma?

Dobre Okna i Drzwi praca

Cieszyn

Witajcie w świecie Dobre Okna i Drzwi , gdzie jakość i rzemiosło idą w parze z nowoczesnością i estetyką. Nasza przygoda z branżą stolarki okienno-drzwiowej rozpoczęła się w malowniczym Cieszynie, w sercu Śląska, już w 2012 roku. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty - okna, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe - były synonimem nie tylko doskonałej jakości, ale i stylu, który zachwyca.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją i doświadczeniem, które przekuwamy w rzeczywiste rozwiązania dla Waszych domów i miejsc pracy. Wierzymy, że każdy detal ma znaczenie, dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do procesu produkcji, wybierając tylko najlepsze materiały, aby nasze okna i drzwi służyły Wam przez lata.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych z Was, którzy budują swój wymarzony dom, jak i do profesjonalistów - deweloperów, budowlańców oraz architektów, którzy poszukują niezawodnych i estetycznych rozwiązań. Rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, od doradztwa i projektowania, aż po profesjonalny montaż i serwis.

W Dobre Okna i Drzwi stawiamy na bliskie relacje z naszymi klientami. Chcemy, abyście czuli się wspierani i zrozumiani na każdym etapie współpracy. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt to nasza wizytówka, która przemawia do Was zaufaniem i gwarancją satysfakcji.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w Cieszynie, gdzie możemy wspólnie omówić, jak najlepiej zrealizować Wasze wizje i potrzeby. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i piękna - bo przecież każdy zasługuje na "Dobre Okna i Drzwi ".

Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Cieszyn
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Cieszyn
  4. Częstochowa
  5. Namyslów
  6. Tarnów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dobre Okna i Drzwi Agnieszka Ratajczak - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK na stanowisku biurowo-magazynowym

    Dobre Okna i Drzwi
    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dobre Okna i Drzwi to rozwijająca się firma poszukująca kandydata na stanowisko biurowo-magazynowe, który będzie odpowiedzialny za obsługę magazynu i pomoc w kosztorysowaniu.

      Stanowisko: PRACOWNIK na stanowisko biurowo-magazynowe.

      Miejsce pracy: CIESZYN

      Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało obsługa magazynu- to jest około 5-10% czasu, reszta czasu (90%) to praca w dziale handlowym oraz planowanie i koordynacja montaży.

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie oraz kontrola rozładunku dostaw w oparciu o dokumenty dostawy,
      • wydawanie towaru - magazyn,
      • przygotowywanie ofert handlowych,
      • planowanie i koordynacja prac montażowych,
      • współpraca z działem handlowym i montażystami.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej (okna, drzwi),
      • wykształcenie średnie, najlepiej Technikum Budowlane,
      • uczciwość, sumienność, dokładność,
      • obsługa komputera,
      • dobra organizacja pracy,
      • uprawnienia do jazdy wózkami widłowymi (warunek konieczny)

      Oferujemy

      • umowa o pracę na pełny etat,
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego,
      • wynagrodzenie do ustalenia.

Pracodawcy w Cieszynie