Czy to Twoja firma?

P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth praca

Świętochłowice

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2009 roku, w P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth z pasją oddajemy się misji odzyskiwania i przetwarzania surowców wtórnych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Świętochłowicach, gdzie z dnia na dzień rozwijamy naszą działalność, mając na uwadze potrzeby środowiska i naszych klientów.

Nasze usługi są różnorodne i kompleksowe – od sprzedaży hurtowej odpadów i złomu, przez wydobywanie kamieni ozdobnych, po demontaż wyrobów zużytych i odzysk surowców z materiałów segregowanych. Zajmujemy się także rozbiórką obiektów budowlanych i przygotowaniem terenu pod nowe inwestycje, a nasze doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych gwarantuje najwyższą jakość usług.

Rozumiemy, jak ważna jest mobilność i dostępność środków transportu, dlatego oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów osobowych, furgonetek oraz motocykli, wraz z pełnym serwisem naprawczym i konserwacyjnym. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż części i akcesoriów, a także mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Dla branży budowlanej dostarczamy hurtowo metale, drewno i materiały budowlane.

W P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth rozumiemy również potrzebę komfortowego zakwaterowania podczas podróży, dlatego w naszym portfolio znajdują się hotele i obiekty noclegowe, a także pola kempingowe i namiotowe. Dla tych, którzy pragną poprawić swoją kondycję fizyczną, oferujemy usługi związane z poprawą kondycji fizycznej.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do potrzeb naszych klientów i stale dążymy do udoskonalania naszych usług. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Nasze doświadczenie i wszechstronność pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth zawsze stawiamy na rozwój i innowacyjność, a nasze działania są podyktowane troską o środowisko naturalne. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth

Siedziba główna

Praca P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E

    P.H.U. JUKAMET Ewelina Hirth
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 300-4 900 zł / mies.
    • Zatrudnię kierowcę C+E, mile widziane doświadczenie w pracy na hakowcu.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pojazdu,
      • dbanie o czystość pojazdu,
      • drobne naprawy,
      • pilnowanie poprawności załadunków.

      Wymagania

      • prawojazdy C+E,
      • pozwolenie na przewóz rzeczy,
      • umiejętność wykonywania drobnych napraw.

      Oferujemy

      • pracę w godzinach 7-16 w zgranym zespole,
      • umowę po okresie próbnym.

Pracodawcy w Świętochłowicach