Czy to Twoja firma?

STEN STANISŁAW JAROSZUK praca

Wrocław

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w branży usług ochroniarskich w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy to "STEN" Stanisław Jaroszuk wkroczył na rynek z misją zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju naszym klientom. Z siedzibą we Wrocławiu, nasze przedsiębiorstwo szybko zyskało reputację dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi, którym podchodzimy do każdego zadania.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług ochroniarskich, które obejmują ochronę fizyczną, konwojowanie wartości, a także monitoring obiektów. Nasza oferta to nie tylko standardowe rozwiązania – wychodzimy poza nie, oferując montaż, konserwację i monitoring systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej. Rozumiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko ochrona przed zagrożeniami zewnętrznymi, ale także dbałość o detale – dlatego nasze usługi obejmują również kompleksowe utrzymanie czystości, pielęgnację zieleni i obsługę kotłów CO.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości, które stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze usługi saperskie, w tym podwodne, świadczymy z niezachwianą precyzją i dbałością o bezpieczeństwo. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich wartości są chronione na najwyższym poziomie.

Nasze doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia to nasza przewaga konkurencyjna. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są unikalne. Dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dostosowując nasze usługi do indywidualnych wymagań.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zaufaniem i profesjonalizmem. Chociaż nie możemy podzielić się naszymi wartościami korporacyjnymi w tej narracji, to nasza działalność odzwierciedla nasze głębokie zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej klasy.

Zapraszamy do współpracy z "STEN" Stanisław Jaroszuk – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa. Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze jutro.

STEN STANISŁAW JAROSZUK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy STEN STANISŁAW JAROSZUK

Praca alert - powiadomienia

Praca STEN STANISŁAW JAROSZUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STEN STANISŁAW JAROSZUK

Siedziba główna

STEN STANISŁAW JAROSZUK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
STEN STANISŁAW JAROSZUK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Konin
  2. Łódź
  3. Pruszków
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca STEN STANISŁAW JAROSZUK - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń w budynkach sanitariatów Mop Jonas Południe Kierunek Warszawa, Mop Jonas Północ Kierunek Oleśnica, Mop Syców Południe Kierunek Warszawa, Mop Syców Północ Kierunek Oleśnica

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: praca pomiędzy godzinami 6:00 a 18:00,praca w dni wolne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Wrocław
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      ochrona powierzonego mienia i obiektu
      dokonywanie obchodów
      Miejsce pracy: Wrocław 1, 51-180 Wrocław ( rózne obiekty)
      Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny, praca w godzinach od 6.00-6.00 ( wg grafiku)
      Kontakt z pracodawcą: 721635219 Pani Ilona Szczapaniak

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie podrstawowe niekaralność, Oferta w sali: A

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu