Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA praca

Katowice
ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy / pomoc domowa (1/2 etatu)

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ETA H. PAPRZYCKA-KOZOK, M. KOZOK SPÓŁKA JAWNA
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - W biurze czynności porządkowe tj. mycie podłóg, okien, ścieranie kurzów, czyszczenie sanitariatów.
      - W domu jednorodzinnym do pomocy przy czynnościach porządkowych tj. odkurzanie, mycie podłóg, okien, ścieranie kurzów, czyszczenie sanitariatów, pranie, prasowanie, wieszanie firanek itp, sporadycznie pielęgnacja ogrodu, przygotowywanie posiłków.
      - Miejsce wykonywania pracy: ul. Ziołowa 5, 40-634 Katowice i ul. Jerzyków 12, 40-531 Katowice.
      - Godziny pracy: 8:00-12:00 - do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • Inne wymagania: Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 1600 zł/brutto. Praca na umowę o prace na okres próbny do 3 miesięcy. Docelowo praca
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach