Trans-Logistik

Czy to Twoja firma?

Trans-Logistik praca

Żywiec

W sercu malowniczego Żywca, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – Trans Logistik. Od lat specjalizujemy się w transporcie samochodowym, dostarczając ładunki nie tylko po rozległych przestrzeniach naszego kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Nasza działalność to nie tylko przewóz towarów; to kompleksowe rozwiązania logistyczne, które wspierają efektywność i rozwój Twojego biznesu.

Z dumą podkreślamy nasze doświadczenie, które przekłada się na wysoki poziom kompetencji i jakość obsługi każdego Klienta. Rozumiemy, jak ważny jest czas i bezpieczeństwo przewożonych towarów, dlatego każde zlecenie traktujemy priorytetowo, z indywidualnym podejściem do potrzeb naszych Partnerów.

Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do transportu. Oferujemy również wsparcie w zakresie działań usługowych wspomagających transport lądowy, zarządzanie nieruchomościami, a także usługi hotelarskie i gastronomiczne. To połączenie różnorodnych kompetencji pod jednym dachem, które pozwala nam na oferowanie kompleksowych rozwiązań dostosowanych do wymagań rynku.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją satysfakcji i zaufania, które budujemy każdego dnia. W Trans Logistik rozumiemy, że sukces naszych Klientów jest również naszym sukcesem, dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Zapraszamy do współpracy z Trans Logistik – razem możemy osiągnąć więcej.

Trans-Logistik najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Trans-Logistik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trans-Logistik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trans-Logistik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Żywiec
  5. Sułkowice
  6. Kęty
  7. Kraków
  8. Częstochowa
  9. Andrychów
  10. Dębica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Trans-Logistik - oferty archiwalne

  • Magazynier - operator wózka widłowego

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • praca na magazynie w Żywcu lub Bielsku w systemie 3 zmianowym
      • transportowanie pojemników na produkcję

      Wymagania

      • uprawnienia UDT - warunek konieczny
      • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
      • dyspozycyjność
      • sprawność fizyczna
      • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
      • podstawy znajomości obsługi komputera

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • umowę o pracę na pełny etat w systemie 3 zmianowym
      • możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawcy w Żywcu