Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM sp. j. M.PAMUŁA, K.PAMUŁA praca

Bytom

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumni, że możemy być częścią historii motoryzacji w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w 1972 roku z założeniem Przedsiębiorstwa Państwowego „Mototechnika”, a nasze obecne wcielenie, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mototechnika Bytom, kwitnie od 1991 roku. Znajdując się w sercu Bytomia, przy ulicy Prostej 4, jesteśmy znani z naszego profesjonalizmu i zaangażowania w każdą naprawę, od układów hamulcowych po zawieszenia i układy kierownicze.

Jako autoryzowany serwis Fiat Auto Poland, oferujemy nie tylko naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla samochodów koncernu Fiat, ale również jako niezależny serwis obsługujemy szeroki wachlarz marek pojazdów osobowych i dostawczych. Nasza oferta obejmuje elektromechanikę, wymiany sprzęgieł, naprawy zespołów napędowych, a także pomiar i regulację geometrii zawieszeń. Dla naszych klientów przygotowujemy również przeglądy sezonowe, aby każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

Rozwój i doskonalenie usług to dla nas priorytet. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych, co jest potwierdzeniem naszego długoletniego doświadczenia w branży. Nasza wykwalifikowana kadra to zespół pasjonatów, którzy zawsze służą pomocą i radą, aby każdy klient odjeżdżał od nas zadowolony i pewny, że jego pojazd jest w najlepszych rękach.

Za kierownicą tej firmy stoją Mieczysław Władysław Pamuła i Katarzyna Halina Pamuła, których wiedza i doświadczenie są fundamentem naszej stabilności i renomy. Jesteśmy dumni, że możemy być zaufanym partnerem dla naszych klientów, oferując usługi, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają ich oczekiwania.

W Przedsiębiorstwie Wielobranżowym Mototechnika Bytom, każdy samochód i każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, co odzwierciedla nasze zaangażowanie w jakość i doskonałość. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji do motoryzacji i profesjonalizmu, który jest wizytówką naszej firmy.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MOTOTECHNIKA BYTOM SPÓŁKA JAWNA M.PAMUŁA, K.PAMUŁA - oferty archiwalne

  • Doradca klienta w serwisie samochodowym

    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta w serwisie samochodowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
      • Inne wymagania: SERWIS SAMOCHODOWY CZYNNY: poniedziałek - piątek: 07:00 - 17:00 soboty: 07:00 - 14:00 praca w godzinach (wg harmonogramu) poniedziałek - piątek : od 07:00 do 15:00 od 09:00 do 17:00 soboty: od 07:00 do 14:00 Wynagrodzenie: 2250zł brutto + prowizja od obrotu serwisu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3600zł / brutto + prowizja od obrotu serwisu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Blacharz samochodowy

    • Bytom

      naprawa nadwozi samochodów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 050 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto
  • Mechanik samochodowy

    • Bytom

      naprawa pojadów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja

Pracodawcy w Bytomiu